Gebeliğe Hazırlık Bat 15 Ocak olanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
heh işte bu his bende var hiçbir zaman çift çizgi göremeyecekmişim gibi geliyor bat 17 ocak erken gebelik testi yaptım bugün olsaydı çıkardı heralde 3 ocakta çatlama olmuştu
Canım erken gebelik testi pek bir şey ifade etmiyor. Döllenmeden en geç 10 gün sonra kana, en geç 12 gün sonra idrara geçmeye başlıyor. Pozitif görürsen evet var ama negatif görürsen yok anlamına gelmiyor.. Ya gidip kan testi yaptıracaksın ya da regl bekleyeceksin. Erken testlerle kendini yorma bence. Şuan idrarın geçmemiş olabilir.

Kızlar bir sorum var adetime 4 gün var 2 gündür mide bulantım çok var hatta dün gece uykumdan kaldırdı ama hamilelik olsa bile bu kadar erken bulantı olmaz diye biliyorum siz ne diyorsunuz
Ben regli olmadan önce bulantım başlıyor , belki senınde öyledir ama belki vardır bişyler az kalmış :)

Kızlar benim 18 inden 18 ine regli günüm reglim 4 gün sürüyor şimdi ben 30 günde bir mi yoksa 26 günde birmi regli oluyorum ? Kafam çok karışık

Valla bilmiyrm ovulasyon yapmadım en son değerlendirme o dönemde 2 Ocakdi sonra yumurtladiysam kaçırdım yani

Kızlar laboquick ovulasyon sipariş vermiştim yanında gebelik testi ile normal kaset test 5-50 arası HCG tespit ediyormuş yani erken gebelik testi gibi resmen gerçekten hassasmis gereksiz isimli kullanıcı söylemişti geçen gün erken gebelik alacağınıza laboquick kaset test alın hayali çizgi de hiç çıkmıyor bunda

Merhaba benim de bat 15 ocak daha önce kesin bir kimyasalım var 3 ay önce sonraki iki ay da ise evdeki testler de silik çizgi gördüm ancak adet oldum. Muhtemelen onlar da ya kimyasaldı ya da test bozuktu. O yüzden erkenden hatta 1 hafta geçmeden test yapmamayı düşünüyorum. Aranız da daha önce kimyasal gebelik yasayan var mi

Benimde ilk gebeliğin kimyasaldi canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…