Gebeliğe Hazırlık Bat 15 Ocak olanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar 26 günde bir regli görüyorum 14 çıkartığımda 12. Gün kalıyor. Yani uygulamaya göre benim yumurtlama tarigim 1 ocaktı yalnış yani aslında ben 7 sinde pik yaptım . Ben hep uygulamaya göre gittim yani olivasyon testi kullanmak şart oldu. Ama bu ay baktim beyaz şefaf akıntım var dedim uygulama yalnış gidiyor. Uygulamadan takip edenler kendinizi dinleyin o günlerde ona göre degerlendirin

kist falan yok çok şükür onlara baktı doktor hormonlarımda normal seviye de evlenmeden önce geç olurdum ama evlendikten sonra ilk defa oldu böyle o da büyük ihtimal çok stres yaptım ben hemen gittigidiyora bakıyorum o zaman teşekkür ederim :)

Yukarda da yazdığım gibi akıntı olduğu gün yumurtlama günü diyemezsiniz çünkü bende akıntıdan 2-3 gün sonra oluyodu, bazi arkadaşlarda 2 gün önce bazısında da aynı gün. Ovulasyon testi şart arkadaşlar yani ne zaman olursa olur takmiyorum kafama zamana bıraktım ve gün aşırı ilişki eşim ve benim icin de hic sorun olmuyor diyosaniz tamam ama o altın günlerde üst üste 3 gün degerlendirmek sansi daha fazla artırır

ben daha yolun çok başındayım ovülasyon testi olduğunu bile bilmiyordum uygulamaya bakıyodum hep şubat için ovülasyon alıp yapıcam

Kızlar ovulasyon testinin doğru kullanımı icin YouTube ebru Ceylan'ın kanalına bakın ayrıntılı anlatıyor, yumurtlamayı tetikleyici masaj vs bircok faydali icerik üreten biri, kendi ovulasyon testi markasi var onu satıp müşterilerinin testlerini instagram üzerinden takip ediyo, ben hic ondan almadim açıkçası laboqick daha ucuz ama onun bilgilerinden cok faydalandim kesinlikle tavsiye ederim

Ovulasyon takvime göre 1 2 Ocak adete 3 gün kala kan testi negatif daha olma ihtimali varmidir

Benim bat yarın takvime göre şeffaf akıntı gelmiş bugün olacam diye ped takiyrm akıntı gelmiş henüz akintimin rengide koyulasmamis benim son değerlendirme 2 Ocak ama
bende bu ay 30aralık 1-2-4-6 ocağı değerlendirdim ama testim negatif çıktı artık pozitife döner mi bilmiyorum

Ovulasyon takvime göre 1 2 Ocak adete 3 gün kala kan testi negatif daha olma ihtimali varmidir
Canım takvime hiç güvenmem ben.. Yumurtlaman dediğin tarihten geç olduysa gebe de olsan çıkmayabilir. Bu formda çok denk geldim günü geçiyor negatif söktürücü kullanmayı düşünürken sonra bir bakıyor pozitif.

Ama dersek ki doğru takvim 1 veya 2 ocakda yumurtlama oldu, bat a 3 veya 4 gün kala pozitif olması lazımdı kan testinin...

Aynı sayiliriz yumurtlamayı bilmiyrm daha geç olduysa denk gelmemiştir benim
Geç değerlendiremediysen canım çok düşük ihtimal .. Bu yüzden erken gebelik testi bence yapmayın, belirti aramayın, çok yaşadım bu durumları.. Yoksa baştan yoruyor süreç..

sanki yıllardır istiyormuşsunuz çabalıyormuşsunuz ama bir türlü olmuyor hiç olmayacakmış gibi oluyor...hiiiç kendini üzme daha iyisi olacak inşallah ve çok da güzel hamile kalacaksın şüphesiz, net. Kafanı rahatla gebe miyim değil miyim diye düşünme... Regl bekle gebelik olursa ne alaa..

heh işte bu his bende var hiçbir zaman çift çizgi göremeyecekmişim gibi geliyor bat 17 ocak erken gebelik testi yaptım bugün olsaydı çıkardı heralde 3 ocakta çatlama olmuştu

Kızlar bir sorum var adetime 4 gün var 2 gündür mide bulantım çok var hatta dün gece uykumdan kaldırdı ama hamilelik olsa bile bu kadar erken bulantı olmaz diye biliyorum siz ne diyorsunuz

Kızlar ilk erken gebelik testi yaptım adete 4 gün kala yazmıştım da silik çizgi çıktı. Sonra predictor yaptım çizgi yoktu. Bat 13 Ocak ama 11inde yine test yapmıştım negatifti ama adet yok henüz yine de ihtimal olabilir mi diyorum kendi kendime bir umut :)

adet gelmediyse hala bir umut vardır tabiki yarınada gelmezse sabah ilk idrarla bi test dene istersen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…