Gebeliğe Hazırlık Bat 15 Ocak olanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Günaydın canlar , ben sabah testi elime aldım sonra vaz geçtim . Biraz daha beklemek istiyorum. 18 ine çok var
Canım seninle aynı şeyleri yaşıyoruz galiba. Kasık ağrısı bir hafta öncesine kadar girip girip çıkıyordu. Şimdi girip çıkmıyor . Ama ani hareketlerde hemen kasıklarıma ağrı giriyor.benim bat 16

Canım seninle aynı şeyleri yaşıyoruz galiba. Kasık ağrısı bir hafta öncesine kadar girip girip çıkıyordu. Şimdi girip çıkmıyor . Ama ani hareketlerde hemen kasıklarıma ağrı giriyor.benim bat 16
Evet ayakalkınca falan . Özellikle gündüz bişy yok gibi ama akşam daha çok belirti var sanki. Benim bel agrım hep var ama hafifden. Bide sürekli tuvaletim var sanki durmadan wc ye gidiyorum ama bişy oldugu yok. Önceden batmalar vardı şuan minik minik agrılar var.

Evet ayakalkınca falan . Özellikle gündüz bişy yok gibi ama akşam daha çok belirti var sanki. Benim bel agrım hep var ama hafifden. Bide sürekli tuvaletim var sanki durmadan wc ye gidiyorum ama bişy oldugu yok. Önceden batmalar vardı şuan minik minik agrılar var.
İki gündür başım çok kötü dönüyor. Özellikle akşamları. Yere düştüm bir kaç kez. İki gün önce kan verdim negatifti. Bat 16 . Erken mi acaba. Senin bat ne zamandi

İki gündür başım çok kötü dönüyor. Özellikle akşamları. Yere düştüm bir kaç kez. İki gün önce kan verdim negatifti. Bat 16 . Erken mi acaba. Senin bat ne zamandi
Bence erken değil ama değerlerin önemli 0mı çıktı ?
değerin düşükse evet erken yaptırmış olabilirsin.
benim 18 inde regli olmam lazım .
çok az kalmış regli günün şaşmıyorsa az kalmış kuzum. Ben negatifi görcem diye test yapmıyorum inan ki.
ama yarın sabah itibari ile bakmayı düşünüyorum.
kaset testlerden alıp bakıcam.

Bence erken değil ama değerlerin önemli 0mı çıktı ?
değerin düşükse evet erken yaptırmış olabilirsin.
benim 18 inde regli olmam lazım .
çok az kalmış regli günün şaşmıyorsa az kalmış kuzum. Ben negatifi görcem diye test yapmıyorum inan ki.
ama yarın sabah itibari ile bakmayı düşünüyorum.
kaset testlerden alıp bakıcam.
Artık kendimi umitlendirmemeye çalışıyorum. Psikolojimi adet gelecekmiş gibi hazırlamaya calisiyorum

Kızlar şubata konu açılcak ya , başlık yazısına olivasyon testi ile yumurta takibide yazarsanız hem takip yapanlardan da faydanılrz bende alıcam olivasyon testinden ilk defa kullanıcam bakalım

Kızlar şubata konu açılcak ya , başlık yazısına olivasyon testi ile yumurta takibide yazarsanız hem takip yapanlardan da faydanılrz bende alıcam olivasyon testinden ilk defa kullanıcam bakalım
benim elimde 6 tane kaldı ovulasyon önümüzdeki aya yeter diye düşünüyorum

Kızlar merhaba
Ben bugün kaset test yaptim. Ilıkcı çizgiyi silik bir sekilde görüyorum ama görüntüsünü çekince ekranda belirli olmuyor. Sizede göstermek istedim acaba ben mi yine yanlış goruyrm diye

kızlar ben uzun zamandır kendi doktoruma randevu bulamıyordum bugün bulunca 3 gün gecikmem var diye gittim beta değerim 0 hormonlarım normal hamile değilim şubata kaldı benimde artık ama ovülasyon testi deneyeyim mi hangi marka önerirsiniz?

kızlar ben uzun zamandır kendi doktoruma randevu bulamıyordum bugün bulunca 3 gün gecikmem var diye gittim beta değerim 0 hormonlarım normal hamile değilim şubata kaldı benimde artık ama ovülasyon testi deneyeyim mi hangi marka önerirsiniz?
Laboqick marka öneririm ben en başından beri onu aliyorum, GittiGidiyordan coklu alınca hem fiyat açısından uygun oluyor hem de hic bozuk çıkmadı 6 aydır yapıyorum. Ovulasyon testini kesinlikle öneriyorum kızlar çünkü akıntıya göre belirliyosunuz ama benim hep akıntimdan 2-3 gün sonra pik oluyordu, kimisinde akintidan daha önce oluyo kimisinde akıntıyla gün oluyor o yüzden tam günü kaçırıyor olabilirsiniz. Takvimlere zaten asla güvenmeyin o matematiksel bi hesap yapiyor. Adet gecikmen büyük ihtimal yumurtlaman her zanabkinden geç olduğu icin oldu bak pikten 14-15 gün sonra adet olunur kesinlikle. Demekki bu ay gecen aydan daha gec yumurtladin tabi kist vs baska sebep yoksa gecikmeye

X