Gebeliğe Hazırlık Bat 15 Ocak olanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar benimde bir sorum olucak. Adetime 9 gün var sol kasığımda batmalar ve mide bulantım oluyor. Sizce belirti için çok mu erkek

Merhaba arkadaslar yeniden. Birkac gun once silik fotograf paylasmistim. Bu sabahki testim de bu sekilde. Bat 16'siydi. :)
20210114_081922.jpg

Kızlar benimde bir sorum olucak. Adetime 9 gün var sol kasığımda batmalar ve mide bulantım oluyor. Sizce belirti için çok mu erkek
Canım adetine 9 gün varsa tahmini döllenmenin 5.günündesin... Yerleşme 7 ila 10 günde oluyor. mide bulantısı için de yerleşme ağrısı için de çok çok çok erken.

Ama regl tarihinde sapmalar oluyorsa ve batı doğru tahmin edemiyorsan belki yumurtlaman erken olmuş olabilir. Ovulasyon kullanmış mıydın?

Canım adetine 9 gün varsa tahmini döllenmenin 5.günündesin... Yerleşme 7 ila 10 günde oluyor. mide bulantısı için de yerleşme ağrısı için de çok çok çok erken.

Ama regl tarihinde sapmalar oluyorsa ve batı doğru tahmin edemiyorsan belki yumurtlaman erken olmuş olabilir. Ovulasyon kullanmış mıydın?
Ovulasyon kullanmadım ama adetim biter bitmez. Düzenli ilişkiye girdik.
2 kere kaybim oldu bebeklerimin kalbi durduğu için kürtaj olmak zorunda kaldım. Bilmiyorum belki psikolojik de olabilir

Gunaydin kizlar bat 17 ocak tertemiz bir negatif..

Eklentiler

• 0D51A171-F1E9-4116-8BEE-76FF3C6EC305.jpeg
    0D51A171-F1E9-4116-8BEE-76FF3C6EC305.jpeg
    113 KB · Görüntüleme: 53
Günaydın canlar , ben sabah testi elime aldım sonra vaz geçtim . Biraz daha beklemek istiyorum. 18 ine çok var

X