Gebeliğe Hazırlık Bat 15 Ocak olanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yap bence cıkacaktır testi yapmadan iki saat kadar sıvı alma

Ben takip ediyorum 2 aydır. Bu ayın ovulasyon testinin fotoğrafı bu şekilde. Yumurtlama ve çatlama şeklinde. Koyu görene kadar takip etmeniz gerekiyor
Ben ilk kez yaptığım için alttaki örnekteki gibi olunca bırakmıştım hemen takvimdeki yumurtlama günüm de geçmişti oldu herhalde dedim ama olmamış demek kş teşekkür ederim önümüzdeki ay koyuyu görene kadar devam :)

Arkadaşlar tekrardan merhaba dün gece şiddetli kasık ağrısıyla uyandım adet olduğumdaki şiddetli ağrı gibiydi lavaboya gittim bişey yoktu. Sabaha kadar kıvrandım beraberinde tansiyon düşmesi de oldu. Tabi test yaptım negatif. Hatırlarsanız lekenmem de olmuştu. Kist falan mı oldu acaba? Çünkü sancım olduktan sonra başlar benim şuanda da kram tarzında ağrım var

Aynisini dün gece bende yaşadım. Hatta baş dönmesinden duramadim. Kasık ağrısı da ara ara oldu

Aynisini dün gece bende yaşadım. Hatta baş dönmesinden duramadim. Kasık ağrısı da ara ara oldu
Ama sonuç negatif çıktı. Daha bat a iki gün var. Biraz beklemek mi lazım acaba. Suanda hala kasık ağrılarım ara ara devam ediyor. Gobegimin kenarlarından yeşil damarlar çıktı. Gobegimin ortasından rahime doğru kahve çizgi var. Ama sonuç negatif. Ne yapacağımı bende sasirdim

Yani kendi adıma netleşti ben olsaydı çıkardı. Sen kan tahlili mi yapmıştın canım

Kızlar sabah ki test böyle çıktı kuruma çizgisi mi yoksa hamile olabilir miyim?

Eklentiler

• 20210113_130853.jpg
    54,1 KB · Görüntüleme: 81
Bi çok okudugum yorumda gece uykudan uyandıran batma ağrısı sanırım yerleşme de de oluyor . Kistler agrı yaparmı bilmiyorum ama benım doktorum polikst agrı yapmaz demişti başka kistleri bilmiyorum. Bata çok az kaldı reglin gecerse cıkar hemen ortaya inşlh bişyler vardır ve kendine yer yapıyodur :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…