Gebeliğe Hazırlık Bat 15 Ocak olanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

ufaktan regl ağrısı var kızlar bata son 4
Benim bat yarın . Ama bir haftadır kasık ağrısı beni mahvediyor. Otururken bile ağrıyor. Sirtimda agriyor

Yes çok sevindim sağlıkla kucagına almayı nasip etsin . Hemen belirtileriinizi neler yaşadığınızı alalım :) bizde nasiplenip kendimize pay çıkartalım
Belirtilerim şöyle cok sık idrara cıkıyorum geceleri uykumdan ıkı uc kere uyanıp gittiğimi biliyorum,kirpik diplerim cok kaşınıyor bacaklarım sızlıyor biraz ayakta kalınca,göğüs uçlarım cok hassaslar vee adet olucakmışım gibi bir ağrı var karnımda

Pozitif cok şükür Rabbim isteyen herkese nasip etsin beta 53 cıkması beni biraz tedirgin etti sadcee
Hayırlı olsun canım cok sevindim bata 3gün kala kanda negatifti demi batını yanlıs mı hesapladın acaba cıkması lazımdı ovulasyon testi yaptın mı

Öğleden sonra test yapmıştım az once baktim coook silik bi cizgi çıkmış kuruma cizgisi mi acaba

Ay senin yerinde olsam 10 kere vermiştim şimdiye kan testini

Beta 53 cıktı canım hamileyim yaniama 4 günüm gecmesine rağmen bu kadar düşük olması endişelendiriyor beni sence normal mi
Evet bir hamisimiz daha yokmu arttıran bol bol bebislerimiz olur inşallah hayırlı olsun cnm çok sevindim senin adına çok büyük mutluluk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…