Gebeliğe Hazırlık Bat 15 Ocak olanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Slm kızlR 10 ocak bnm de bat ama belirti olduğu için test yaptım, hepsi pozitif. Dün idrar ve kan yaptırdım. Pazartesi çıkacak inş sonuç

İnternette predictor testin yanlış gösteren sonuçlarına baktım da benim ki gibi sanırım yanıltıcı ya negatif 😔
Ben bununla öğrendim. Zorla görülen çizgi. Adete 6 gün vardı .

Eklentiler

• 7EA0A4D6-DA82-4FDB-82DA-03AD9E916827.jpeg
    7EA0A4D6-DA82-4FDB-82DA-03AD9E916827.jpeg
    191,1 KB · Görüntüleme: 56
Merhaba benim de bat 15 Ocak görünüyor uygulamaya göre. Ovulasyon testi ile takip ettim 31 Aralık pik 1 Ocak çatlama gördüm. En son değerlendirme de 4 Ocak oldu. Test yapmadım henüz. Geçen ayda ovulasyon testi ile takip etmiştim ama kısmet olmadı. Bu ikinci ay.. 7 yaşında bir kızım var o da Eylül doğumlu. Eylül ayını çok severim bakalım bu defa olacak mı?

Merhaba benim de bat 15 Ocak görünüyor uygulamaya göre. Ovulasyon testi ile takip ettim 31 Aralık pik 1 Ocak çatlama gördüm. En son değerlendirme de 4 Ocak oldu. Test yapmadım henüz. Geçen ayda ovulasyon testi ile takip etmiştim ama kısmet olmadı. Bu ikinci ay.. 7 yaşında bir kızım var o da Eylül doğumlu. Eylül ayını çok severim bakalım bu defa olacak mı?
Bende geçen ay ovulasyon yaptim olmadı bu ay ikinci denemem son değerlendirme 2 Ocak ama şuan 6 gün kaldı negatifim oglum 2 yaşında

X