Gebeliğe Hazırlık Bat 15 Ocak olanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Adet ağrısı mı hemen üzülme hamilelik ağrısı ve adet ağrısı aynıymış benim arkadaşım gecikmişti ama adet ağrısı vardı olucam heralde ağrım var dedi sonra test yaptı pozitifti şimdi 16 haftalık hamile
Umudumu artık yitirdim ama yine de teşekkür ediyorum

Zaten değeriniz çok düşük olduğu için örneğin 20 ise ertesi gün 30 civarı olacak ve yine gözün göremediği az bir koyuluk olacaktır. Siz bekleyin bir kaç gün daha
İlk gebeligimde bir hafta kala gözle görülür mor silik çizgi çıkmıştı albi marka normal test değerim 19 felandi

O yüzden ben geç yumurtlamiyrm zaten olsa çıkardı bundan sonra çıkmaz bende 6 gün kalmış olsa bile bende yok eminim

Merhaba kizlar bende ovulasyon kullandim bu ay 1-2si pik 3.de catlama gordum pazartesi bi test yapiyim diyorum ama hic belirti yok 😂

İlk gebeligimde bir hafta kala gözle görülür mor silik çizgi çıkmıştı albi marka normal test değerim 19 felandi
Bakın ben boş gebelik geçirdiğimde test sonucum böyle idi ve beta hcg 450 idi bu beta hcg bile tam mosmor bir çizgi yapmazken, sizin günbe gün gözle görülür koyulaşma olmaması gayet notmal diye düşünüyorum. Bide her gebelik aynı değil tabi. Aynı kişinin gebelik süreçleri bile farklı olabiliyor. Bence müsterih olun, bekleyin en az 4 gün. Hem de umudunuz var silik de olsa testlerniz var.

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    199,5 KB · Görüntüleme: 35
Bakın ben boş gebelik geçirdiğimde test sonucum böyle idi ve beta hcg 450 idi bu beta hcg bile tam mosmor bir çizgi yapmazken, sizin günbe gün gözle görülür koyulaşma olmaması gayet notmal diye düşünüyorum. Bide her gebelik aynı değil tabi. Aynı kişinin gebelik süreçleri bile farklı olabiliyor. Bence müsterih olun, bekleyin en az 4 gün. Hem de umudunuz var silik de olsa testlerniz var.
İnşaallah umut veriyorsun her gebelik bir olmaz tabi 🤲😇

Çizgi böyleyken gebelik olmadı mı :KK43:

X