Gebeliğe Hazırlık Bat 15 Ocak olanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benimde bat 7 akıntım var her WC ye gittiğimde görüyorum kasık batmalarım çok az
İnşlah hayırlı haberler alırız :) hepimiz. Ben farkediyorum ki bütün gün bel ağrısından çalışamadım sandalyemde bi o yana bi bu yana dönüyorum . İnşlh . Amin :))

Kizlar bat 16-17 ocak gibi belirti yok ama duramiyorum elimde 2 kaset test 1 kalem erken gebelik testi var pazartesiye kadar nasil sabredicem hic belirti yok 😂😂

Yerleşme kanaması olabilir inşallah öyledir

Canım yerleşme kanaması nasıl oluyor bilmiyorum ama belim ağrıyor hastalanacam gibi.
Ayrıca her ay olan göğüslerde şişkinlik ağrı hiç olmadı. Şimdi hesapladım adetin 7 günü yumurtlamış oluyorum ki adetim 5-6 gün sürer bu kadar erken yumurtlama olur mu ki🤔

Canım yerleşme kanaması nasıl oluyor bilmiyorum ama belim ağrıyor hastalanacam gibi.
Ayrıca her ay olan göğüslerde şişkinlik ağrı hiç olmadı. Şimdi hesapladım adetin 7 günü yumurtlamış oluyorum ki adetim 5-6 gün sürer bu kadar erken yumurtlama olur mu ki🤔
Şuan adetağrısı bendede var ama düne göre daha az batma daha çok oluyo hamilelikte ki ağrı adet ağrısına benziyormuş yerleşme kanamasında devamı gelmez adet gibi onu takip et bi

Kızlar al bı negatif çıktı ya erken gebelik testi yaptım anında silik çıktı yine ya

Eklentiler

• IMG_20210108_184647.jpg
    IMG_20210108_184647.jpg
    51 KB · Görüntüleme: 63
X