Gebeliğe Hazırlık Bat 15 Ocak olanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Malasef koyulasan bı çizgi yok 😭

Eklentiler

• IMG_20210108_070457.jpg
    IMG_20210108_070457.jpg
    86,6 KB · Görüntüleme: 70
Kızlar benimde bat bugün. Bu ay 8 gun öncesinden test yapmaya başladım ve hepsini sakladım. Hic birinde kuruma cizgisi görmedim.. Bende hobi gibi birsey oldu test yapmak 🤪 negatife alışkın olduğum için sanirim... dun cok acık kahverengi akintim oldu ama 1 2 damla. Adet oluyorum işte derken devamı gelmedi. Bugun de karnım ağrıyor sabahtan beri ama olamadım. Gittim normal test aldim ve 2 3 saatlik idrarla yaptım. Başta 2. Çizginin yeri gri gibiydi. Kurudukça kırmızı olmus. Acaba dün gördüğüm yerleşme kanamasimiydi. Testime de bakar mısınız
Ben çizgiyi görüyorum bence hamilesiniz umarım yanıltmaz

Ben hemsireyim şuan çalışıyorum ama koyulasmadi ki vereyim kimyasal mi ya da bilmiyrm ki koyulasirsa veririm hemen normal kasetle yapayım bide aksam eve gidince
Dün yaptığın iki test de bozuk değildir herhalde anlayamadım bugünkü çok daha silik çıkmış demi tam aksi olması gerekirken inşallah kimyasal değildir

M Minikfaremmm daha önce de dediğim gibi suan normal test yapsan tertemiz negatif çıkar daha coook başında yakaladın gebeliği moralini bozma, data 3-4 gün kala ancak bı tık daha koyulaşır bu. Bosa üzülüyorsun tadını çıkar artık 😊
Ben yumurtlamanin 1. Haftasında az önce test yaptım negatif, normal kaset test. Benim için de erken

M Minikfaremmm daha önce de dediğim gibi suan normal test yapsan tertemiz negatif çıkar daha coook başında yakaladın gebeliği moralini bozma, data 3-4 gün kala ancak bı tık daha koyulaşır bu. Bosa üzülüyorsun tadını çıkar artık 😊
Ben yumurtlamanin 1. Haftasında az önce test yaptım negatif, normal kaset test. Benim için de erken
Aynen daha erken yapıp moral bozmayın bence

Ya ağzından bal damlıyor inşaallah vardir hepimizde çift çizgili testler atalım hepimiz

Şafak 10 tatlım :) bana sorarsan piskolojikmen hamileyim ama bedensel hiç bişy yok :) akıntımda artık yok . Zamana bırakıyorum şüphelendiğim zaman evde test var yapcam
Kuzum senin biraz daha varmış :) bana kalsa bende hamileyim ama kasığımda bildiğin adet ağrısı var ara ara sonra iğne batmalar oluyo arada kaldım valla :) ben sabah yaptım test

X