Başımın içinde sıkışma var

Blueeeee

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Mayıs 2022
35
6
26
Merhabalar çok sık baş ağrısı yaşayan yaşayınca da şiddetli yaşayan biri değilim bazen uzun süre bir şeyle ilgilenince başımın genelinde bir sıkışma basınç hissediyorum ya da stres yaptığım zamanlarda da çok oluyor ve başımı yastığa koyunca bu şekilde bir ağrım oluyor sırt üstü yatamıyorum başım yastığa değince ağrıyor sıkışıyor basınç hissi geliyor ve genele yayılıyor böyle bir şey yaşayan var mı aranızda bir tavsiyeniz var mıdır

Ayni bahsettiğiniz durumu yaşadım. Stresli bir dönemdi benim için. Doktora da gittim mr vs çekildi bir şey çıkmadı. Stres kaynaklı olabileceğini söyledi doktor. Kendi kendine geçmişti sonra. Zor bir his geçmiş olsun :/

Çok teşekkür ederim çok stresli bir dönemdeyim zaten vücudumun herhangi bir yerinde bir ağrı ya da farklı bir şey hissetsem kötü bir hisse kapılıp hemen araştırma içine giriyorum sonuçlar beni daha çok strese sokuyor bu problemi aşamıyorum :KK43:

Çok teşekkür ederim çok stresli bir dönemdeyim zaten vücudumun herhangi bir yerinde bir ağrı ya da farklı bir şey hissetsem kötü bir hisse kapılıp hemen araştırma içine giriyorum sonuçlar beni daha çok strese sokuyor bu problemi aşamıyorum :KK43:
Kendinizi rahatlatmaya çalışın. Her hastalığın en baş sebebi stres oluyor maalesef. Sağlığınızdan daha önemli bir şey olmadığını hatırlatın kendinize... Geçemezse de mutlaka doktora başvurun ihmal etmeyin

X