Basen ve selülit problemi :((

Bende iki haftadir spor yapiyorum ama hic gitmicek gibi sanki en son cok sevdigim bi kotumun içine giremedim çok mutsuzum yaa

Bölgesel zayıflama yöntemlerine yönelmelisiniz bence.

Aletli platesin bu konuda baya etkili olduğunu görüyorum giden arkadaşlardan ama ücretleri fitness a göre daha pahalı. Bütçenize uyar mı bilemedim.

Selülit için de bol su tüketin, malum gıdalardan uzak durun. Her banyoda selülitli bölgelerinize uygun bi lifle masaj yaparak oradaki kan dolaşımını hızlandırın. Deniz tuzu içeren duş ürünleri var, selülitli bölgeler için bunlardan da kullanabilirsiniz.

Bi de ideal kilonuzda olduğunu düşünüyorsanız liposhaping i araştırabilirsiniz. Diz kenarları gibi egzersizle zayıflaması mümkün olmayan yerlerden yağ alarak şekle sokuyorlar. Basenlerinizle ilgili de bi yardımı dokunabilir.

Ben kurtuluyorum bayanlar aqualyx yaptırıyorum MEHMET AKGÜN hocam sağolsun

Canim benimde korkulu rüyamdi önce Aqualyx le basenlerimden kurtuldum sonrada selulit tedavisine başladım yeni istersen sanada önerebilirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…