Basen bölgem cok rahatsiz ediyor :(

hayatisir1234

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2015
583
145
Hanimlar merhabalar

Yeni üye oldum ve cok sevdim burayi hemen hemn her konu var :)

simdi gelelim banaa bugün diyete basladim, normal yiyorum haftada 3 kilo verdiren bir listeye göre.

Boyum 158 ve kilom 59
Cok göze batan bir kalcam var bayagi genis ve boyum kücük oldugundan dolayi güzel durmuyor. aslinda beni gören zayifsin diyor güzel vücudun var diyor ama ben pek rahat degilim 9 kilo fazlam var.. tüm yaglarim belden baslayip üst bacaga kadar yayilmis.. Squat yapmaya basladim 3 gündür yapiyorum.. bir yarari olur mu? asiri spor yapamam cunku burun ameliyati gecirdim 2 ay oluyor..

Baska ne yapmami önerirsiniz yada en hizli bir sekilde basen bölgemi ve ayrica üst bacagimi nasil eritebilirim? Önerilerinizi bekliyorum :)))

Merhaba,

Açıklama gereği "Diyet Grupları" bölümünde yeni bir oluşuma gidilmemektedir:
http://www.kadinlarkulubu.com/diyet-gruplari/245968-bolum-aciklamasi-lutfen-okuyunuz.html
(Destek alarak ve birlikte zayıflamak istiyorsanız linkteki grupları inceleyip, katılımda bulunabilirsiniz.)

Bu nedenle forumda açmış olduğunuz konuyu, içeriğini gözeterek "Diyet Soru/Cevap" alt forumuna taşıyorum.

Sağlıklı zayıflamalar ve keyifli paylaşımlar dilerim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…