Başbakan Kılıçdaroğlu'ndan tazminat kazandı

Bence Kılıçdaroğlu zaten her seferinde Başbakanı taklit ediyo.. Başbakan meydanlarda söylediği şeylerin arkasında durmasa doğruluğuna inanmasa söylemez konuşmazdı... Kılıçdaroğluda onun yolundan gitmeye çalıştı ama tazminatı ödedi.. bidaha daha dikkatli olsun!!!

istersem sabaha kadar dururum bu kimseyi ilgilendirmez lafınız kişiliğinin gayet iyi gösterdi

bu kadar küçülmene gerek yoktu ama susturmuşlar seni

muhalefetin muhalefet yapmasına kızmıyoruz yapamamasına kızıyoruz !!

E muhalefet yapılınca da cevap veremiyorsunuz ki.
O kadar şey yazdım tek dediğiniz seçimlerden bu yana niye yayınlanmıyor oldu.
Her neyse konu dışı oldu giderek uyarı da geldi.
Duymak istemeyen duymaz.
Kedi giren trafolarınızla iyi geceler diliyorum.

LG-P710 Tapatalk

seçme seçilme hakkını akp getirmiş gibi konuşmayın. bir onu becerdi. onuda bugün çok güzel kullanıyorzaten.
sizden cevap alamdım?

O doğrular sürekli değişiyor nedense 1 yıl önce söyledikleriyle 1 yıl sonra söyledikleri arasında dünyalar kadar fark olabiliyor mesela

tüh yaaa 1 saatt sonra eşim geliyorrr:26: yoksa birilerine inat sabaha kadar duracaktım tüh ki ne tüh

O doğrular sürekli değişiyor nedense 1 yıl önce söyledikleriyle 1 yıl sonra söyledikleri arasında dünyalar kadar fark olabiliyor mesela

Başbakan her seferinde mitinglerinde de söyledi zaten.. inanıp o şahısa güvenip yardım ettiğini onlarınsa ne yaptıkları ortaya çıktı işte.. dahada çıkacak merak etmeyin..

atatürk devrimleri niye bir gecede değil de yıllarca yaptıysa akp de aynı nedenden dolayı yapmıştır.bu cevap kapak olmuştur chp zihniyetine

konu dışına çıkmayalım daha fazla. seçme hakkını patrona bırakacağız yoksa

haseki kk daha çok sucuk dağıttırır demişti rte de sucuk dağıtsa da yesek
güzelim memleketimin güzelim muhalefeti bol bol sucuk dağıttırır bu gidişle hasekinin dediği gibi
umarım bu son olur artık bütün liderler için söylüyorum , uslub ayarını yapsınlar meydanlar hakaret etme yeri değil

erdoğanın onca sene başörtü serbestliği getirmemesinin nedeni başörtülü kadınları iyice zora sokarak daha etkili olmasını sağlamak içindir.yoksa daha ilk sene kolaylıkla yapabilirdi

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…