Başbakan Kılıçdaroğlu'ndan tazminat kazandı

Ben sayamıyorum artık :KK14: Ortaya bir şeyler atıyorlar millet de inanıyor sonra söylediklerinin yalan ortaya çıkıyor ama yandaş medya yalanlama haberlerini vermiyor :KK14:

Ya ben sırf iyi şeyler duymak için yandaş medyadan başka medyayı takip etmeyenleri tanıyorum ne diyorsunuz..

LG-P710 Tapatalk

Konusu açılmışken şunu da şuraya bakayım da kimlerin nasıl habercilik yaptığı konusunda görüş olur belki :KK14::KK14:
Medya Takip Merkezi’nin 17 Aralık 2013 – 30 Nisan 2014 arasındaki 4,5 aylık dönem için hazırladığı tekzip karnesine göre, Sabah gazetesi ‘şampiyon‘ oldu. Bu haberlerin çoğunluğunu ‘paralel yapı‘yla ilgili olanlar oluştururken, Sabah’ı , Takvim gazetesi benzer haberleriyle izledi.

Sabah, Takvim, Star, Yeni Şafak, Türkiye, Akşam ve Güneş gazetelerinin toplam yayınladığı ‘tekzip’, ‘cevap ve düzeltme’, ‘yalanlanmış haber’ ve ‘düzeltme’ sayısı 182′yi buldu.

İlk beşte kimler var?

‘Tekzip‘, ‘cevap ve düzeltme‘, ‘yalanlanmış haber‘ ve ‘düzeltme‘ ana başlıkları altında hazırlanan rapora göre, son 4,5 ayda tekzip sıralaması şöyleydi:

* Sabah 77 (20 Tekzip, 11 Cevap ve Düzeltme, 31 Yalanlanmış Haber, 15 Düzeltme)

* Takvim 36 (16 Tekzip, 4 Cevap ve Düzeltme, 13 Yalanlanmış Haber, 3 Düzeltme)

* Taraf 31 (1 Tekzip, 11 Cevap ve Düzeltme, 17 Yalanlanmış Haber, 2 Düzeltme)

* Aydınlık 31 (10 Cevap ve Düzeltme, 3 Yalanlanmış Haber, 18 Düzeltme)

* Hürriyet 29 (3 Tekzip, 6 Cevap ve Düzeltme, 2 Yalanlanmış Haber, 18 Düzeltme)

Valla şu yorumları gördükçe diyorum ki...Benzin 10 tl olsun,kadınların seçme ve seçilme hakkı elinden alınsın,çalışma hayatında yer verilmesin.:KK14:

Bunlara bile kılıf uyduracak bir zihniyetiniz var.Yeter ki Erdoğan başınızda olsun.

afiyet bal şeker olsun başbakanımaEn Büyük TÜRKİYEkılıçdaroğluna da geçmiş olsun:KK1:

Ben sayamıyorum artık :KK14: Ortaya bir şeyler atıyorlar millet de inanıyor sonra söylediklerinin yalan ortaya çıkıyor ama yandaş medya yalanlama haberlerini vermiyor :KK14:

Değil sevdiğim bir siyasetçi babama kefil olmam ama o'na olurum diyeceğim şahıs bu yalanların içine batmış olsa görmezden gelemem ama elalem geliyor.

Hayırsever rezayı da seviyor savunuyorlar düşünsenize.:KK1: Ötesi var mı ?

ağzından ak çıkınca tapıyor oluyorsun değil mi güzelmiş :))

Her şey yeterince ortadayken körü körüne savunmak tapmaktır evet :)
Açıkçası benim inandığım,güvendiğim birinin bu kadar şeyi ortaya çıksa ve kendisi sadece yalanlamakla kalıp ispatlayamasa dur ya var bunda bi halt der susar otururdum.
Sanıldığı kadar ak değiller.

LG-P710 Tapatalk

Değil sevdiğim bir siyasetçi babama kefil olmam ama o'na olurum diyeceğim şahıs bu yalanların içine batmış olsa görmezden gelemem ama elalem geliyor.

Hayırsever rezayı da seviyor savunuyorlar düşünsenize.:KK1: Ötesi var mı ?

Adam daha otuzunda ama yalısı var ötesi var mı? Yok vallahi,RTE adaleti yerini buldu.

LG-P710 Tapatalk

Valla şu yorumları gördükçe diyorum ki...Benzin 10 tl olsun,kadınların seçme ve seçilme hakkı elinden alınsın,çalışma hayatında yer verilmesin.:KK14:

Bunlara bile kılıf uyduracak bir zihniyetiniz var.Yeter ki Erdoğan başınızda olsun.
seçme seçilme derken gerçek şu:açıklara seçilme seçme hakkı verdi irticai!!!!! zihniyet.
seçme seçilme hakkı bize akp ile verildi.türbanımızdan dolayı ne zamandan beridir seçip seçiliyoruz!!!!!

seçme seçilme derken gerçek şu:açıklara seçilme seçme hakkı verdi irticai!!!!! zihniyet.
seçme seçilme hakkı bize akp ile verildi.türbanımızdan dolayı ne zamandan beridir seçip seçiliyoruz!!!!!

Tek olay türban mı?
Bu yüzden mi her şeye göz yumuyorsunuz?
Polemik amaçlı değil merak ediyorum cevaplarınızı.

LG-P710 Tapatalk

Adam daha otuzunda ama yalısı var ötesi var mı? Yok vallahi,RTE adaleti yerini buldu.

LG-P710 Tapatalk

O kadar ülkeye İteleyip bu kadar ilahlaştırılıp hayırsever ilan edilen bir başka bir ülkede barındırırlarmıydı? Bizim ülkemizde adam oluyorlar işte böyle ama savunucuları da sağlam maşallah.Milletin hoşuna gidiyor sanırım.

X