Başbakan Kılıçdaroğlu'ndan tazminat kazandı

İşte bu insanların evine hırsız girdiğinde polisi aramaları çok yersiz..
Bizim ülkede çok ünlü,çocuklu ve evli birinin metresi olup çocuk doğurursan bile sevilirsin.
Gerçekten merhametliyiz..

LG-P710 Tapatalk

Son düzenleme:
valla aynen öyle
valla biz başbakanımızdan memnunuz.arkasındayız.başbakan da yaptık,ağustosta cumhurbaşkanı da yapacağızkarşı görüşülere de saygı duyarız.onlar da çatı matı usülüyle yapabiliyorlarsa yapsınlar

Son düzenleme:

Yani yapıyolarsa ala biz bişey demiyoruz.....ama bişeyler yapamayıpta hala başbakanına atıp tutan onu aşşağılayan bi toplumu yöneten zihniyet ortalığı bulandırıp duruyor işte.. üzülüyo be insan valla hallerine baktıkça anca laf yapsalar

uluslararası alanda pisipisiyken aslan konumuna geldik başbakanımız sayesinde.ampulü avize etiik.ağustosta da o avize güneş olacak.başbakanımız cumhurbaşkanı olacak.

aynen...tek icraatları:direk vur kır hakaretbaşbakanımızn dediği gibi "lafa değil,yola bakarız".

aynen...tek icraatları:direk vur kır hakaretbaşbakanımızn dediği gibi "lafa değil,yola bakarız".

Sorumun cevabını alamadım?
Hakaretin en iyisini yine başbakanınız biliyor yapmayın insanları kızıştırmaya çalışmayın burda.

LG-P710 Tapatalk

arkadaşlar başbakana karşı cumhurbaşkanlığı,sizin için tek yol çatı adaylığı1'e 3 bile yetmeyecek

ses kaydı mı yeterince ortada :) ses kaydının doğruluğuna inanmak ta körü körüne inanmak değil midir :)
açık kapı bıraksan eyvallah diyeceğim de doğru diye çıkınca oda körü körülüğe girdi şimdi :)

biz kimseyi kışkırtmıyoruz.biz başbakanımızı çok sevdiğimizi,onu başbakan yaptığımızı ve inş cumhurbaşkanı yapacağımızı söylüyoruz.sizler de savunduğunuz kişi hakkında dugu düşüncelerinizi paylaşın.bu herkesin en doğal hakkı.farkındaysanız biz başbakanımızı sevdiğimizi ve başta görmek istediğimizi dile getiriyoruz.kalkıp da şu bu partiyi karalamıyoruz.kim hangi partiyi savunuyosa savunsun ama kimse sırf sevmediği için bi başka partiye hakaret etmeye hakkı yok.başbakanı sevmiyor olabilirsiniz ama hakaret hakkınız yok.misal ben kılıçdaroğlunu hiç ama hiç sevmiyorum ama kalkıp da hakaret etmiyorum sizin gibi.

Yahu ortam dinlemesini neden yalanlayamadılar o zaman?
Çıkıp yine mağduru oynayan ben miyim vatan hainliği diye?
O gün adamlar bariz kabul etti,montaj nasıl olsun onca şey?
Bir olur iki olur.
Başta bende şüpheyle karşıladım atlamadım gerçek diye.
Zannediyorsunuz ki başbakana karşı bir kinim var her şeye inanıyorum.
Bütün bunlara rağmen yine inanmayacaksınız,baksanıza çevirdiniz yine.
Ne muhalefet ne iktidar babamın oğlu değil.
Ek:Egemen Bağış'ın ses kaydı çıktığında partinin içinden insanların zaten başbakana ters biriydi dediklerini bile duydum.Partiye yakın bir iş yeri sahibinin dahi ses kaydının çıktığını biliyorum.

LG-P710 Tapatalk

Son düzenleme:

zaten ses kayıtlarının ilk ortaya atıldığında o kadar bariz belliki bi kere başbakan seri düzgün diksiyonlu konuşan bi adam ama ne hikmetse ses kaydında heyecandan heralde sürekli ıııııııı şeyyyyyyyy diyo:) bide dinleniyoruz diyo Allah Allah hem dinlenecek hemde neler diyecek:) komiklik bu sadece......
bide ses kayıtlarının gerçekliği düzeyinde Amerikaya gönderildi dendi haberlerde ama sahte olduğu orda dinleyenler söylemiş...
kime ne diyoruz ki gökten taş yağsa başbakan yaptı diyecekler..

O haber çoktan yalanlandı.Kurum açıklama yaptı.

LG-P710 Tapatalk

seçimler biteli kaç ay oldu ses kaydı felan yok , seçimlerden önce bir anda ardı ardına çıkmıştı, seriye bağlamışlardı ne oldu şimdi ya kaç aydır neden çıkmadı hiç bir ses kaydı ...
gülen stüdyoları kapandı galiba neyse cumhurbaşkanlığı seçimin de artık devamı da

bu açıklamaya ancak kendi %50i inanır. gerçekten temiz olsa bağıra bağıra açıklardı zati. gülünç. evet evet konumuz o değil. kılıçdaroğlundan aldığı tazminat. helal olsun evlatlarına

insan ayağını yorganına göre göre uzatmalı.sizin partiler niye hala iktidar olamıyorbiz yıllardır başbakanımızın arkasındayız.
bence diliniz de gücünüz kadar olsunzaten dil boş boş konuşuyor.konum yıllardır aynı konum

üstte de yazdım bir daha yazayım kaç aydır neden ses kaydı çıktığı yok buna cevap verebilir misin

güçlüyüz.kuvetliyiz.iktidarız. ya siz?!!!mutluyuz!huzurluyuz!

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…