BAŞ AĞRISI ŞİDDETLİ ŞEKİLDE

kumsallll0

Üye
Kayıtlı Üye
5 Kasım 2022
152
10
18
Çok yoğun güneş altında kaldığım sabahın akşamına eve gittim uyumaya çalıştım ama başım birden sğrımaya başladı elimle başımı kurcalarken alt tarafta şişlik olduğunu hissettim korktum internete yazınca tümör falan çıkıyor ve belirtilerde göz seğirmesi falan var bunlar bende oluyor çok korkuyorum bilgisi olan var mı hastaneye sıra aldım ama 20sınfe ancak

Çok yoğun güneş altında kaldığım sabahın akşamına eve gittim uyumaya çalıştım ama başım birden sğrımaya başladı elimle başımı kurcalarken alt tarafta şişlik olduğunu hissettim korktum internete yazınca tümör falan çıkıyor ve belirtilerde göz seğirmesi falan var bunlar bende oluyor çok korkuyorum bilgisi olan var mı hastaneye sıra aldım ama 20sınfe ancak
Bir gün de tümör çıkmaz çıkamaz ödem oluşmuştur ya da daha önce farketmediniz kist vardır Google her zaman abartmıştır tomografi ya da MR verirler bir şey çıkmaz büyük ihtimalle benim de çok başım ağırır güneşten hatta kulağıma vurur.

Şişlik başka bir seydendir. Güneş altında kaldığınız için çarpmış , ne yediniz dışarda ?

Bir gün de tümör çıkmaz çıkamaz ödem oluşmuştur ya da daha önce farketmediniz kist vardır Google her zaman abartmıştır tomografi ya da MR verirler bir şey çıkmaz büyük ihtimalle benim de çok başım ağırır güneşten hatta kulağıma vurur.
Evet evet kulağımda da var ağrısı ama göz seğirmesi ne alaka onu anlayamadıkm

Güneşten baş ağrısı oluyor. Ben de sık sık yaşarım. Ayrıca kafa tasımız girintili çıkıntılı şişliğin yeni oluştuğundan emin misiniz? Doktordan randevu almışsınız gidin hekim görsün ama ekstra başka bir şey yoksa bence acil bir durum yoktur. Allah şifa versin.

Şişliği yeni fark ettim eve tam anlamadım bende zaten daha önce de var mı bilmiyorum ki teşekkür ederim Allah razı olsun.

X