Baristigim esim masaj salonunda beni aldatmis

Ayrı oldugunuz döneme ait olsa o zaman baskaydı.. Ya ama yine de sevgili yapsaydı ayrıyken bile olsa masaj salonuna gitmek ne demek genelev oralara mı düşmüş bu daha mide bulandırıcı

Şanslıymışsınız.. En azından tekrar evlenmeden evladınızı daha da umutlandırmadan olanları görebilmişsiniz. Evladınız şuan için üzülebilir ama inanıyorum o da ilerde sizi anlayacaktır. Sizin kızınız için tekrar bir araya gelme çabanız çok anlaşılabilir bir durum bunun için kendinizi suçlamayın eşiniz pis bir insanmış. Ve ben bekarlık alışkanlığı olduğunu düşünmedim çünkü alışkanlık durumu olsa bununla ilgili bir arama vs yapmaz zaten bildiği yere gider diye düşünüyorum. Ama sizinle beraberken böyle bir düşünceyi aklından geçirmesi bile terbiyesizce.

Her şeyden önce cinsel yolla bulaşabilecek hastalıklar için test yaptırın. Umarım fiziken iyisinizdir, ruhen de umarım iyileşirsiniz

Dunyada baska erkek mi yok ya seneler sonra ilk ese geri donmek akil isi değil.

9 yil yasamissiniz zaten o olmadan, tekrar silin gitsin.

3. kez de sans vermeyin

Uzulmeye de değecek bir konu değil

Tek bir hatalı cümle için acımasızca eleştirilmeyi hakettigimi düşünmüyorum. Olayın şoku olabilir,algimin düşüşü olabilir,travma sonra stres bozukluğu olabilir..adı her neyse sadece bir kaç saatliğine dusunemedim.Ben bu uyuşukluğu bir kaç saatte alabildiğim için şanslı ve başarılı hissetmiştim oysa ki..bunu kabullenmekte uzun süre zorlanan insanlar var ve inanın onlar da yargilanmayi değil anlaşılmayı hakediyorlar en çok..

Nasil bir döneme denk geldik bilememekle beraber uyum sağlamakta da çok güçlük çekiyorum

İçim yandı şu yazdıklarınıza ...
Bundan sonra her şey güzel olsun sizin için inşallah Elbet geçecektir bu günler, bir kez başarmışsınız yine başarabilirsiniz, kızınızla çok güzel bir hayatınız olacak, sizi anlayacak, sevgisiyle ayakta tutacak evladınız. O adama diyecek söz bulamıyorum, ağır şerefsiz ...

Elbette başarırım, fakat böyle böyle içimiz bosaldi.Insancil pek bir duygumuz kalmadı.Sömürüldük..

Aynı durumdayız arkadaşım.. Cok dardayım bende.. Kafayı yiycem.! neyim eksik, neyim kötü ya 11 yıldır herseyini çektim ailemden varlığımdan bütün hayat standartlarımdan herşeyden vazgeçtim..!
Bi defa kuruldu bu yuva ve 1 tane masumumuz oğlumuz var dedim yuttum bütün eziyetlerini 11 yıldır..
Ama bu son yaptığını kaldırmak taşımak çok zor..
Haketmedim..! Onca fedakarlığıma rağmen nasıl aldatır beni..?!
1 hafta önce yakaladım bende . Söz verdi gorusmiycem dedi ama konuşuyor halen..
Hattının yasal sahibi benim , bi mesajla girip uygulamadan istediğim zaman bakabiliyorum aradığı numaralara.
Gözümün içine baka baka yalan söylüyor halen...!!! İçim yanıyor kaynıyor parçalanıyor ama bosanamam da.
Çalışıyorum ama ailem ne bu şehirde dul çocuklu bi kadın olarak kalmama izin veriyor nede çocuğumu istiyor kabul ediyor
Abimle her büyük olayda tartışıyoruz ve çocuğu bırak öyle gel diyor babası baksın diyor cahil.
Öyle çaresizim ki anlatamam.. Canım yanıyor çok yanıyor çok..

O kadar üzüldüm ki..kendi içinde yaşadığım kaos,çocuğun sorumluluğu ve etrafındaki cahil insanların sana ördüğü duvarlar..ayrı eve çıkamıyorsun da ev arkadaşı bak..çocuğu bırakmak ne demek,insan evladını bırakır mı.. bir anneye bunlar nasıl söylenir.. siz mevcut şartlarda kendinize düzen kurmaya ayırın enerjinizi..size akıl vereceklerine aileniz destek sağlasın gerekirse..üzülerek söylüyorum bu zihniyette bir toplulukta kabul edilseniz dahi ne siz barinabilirsiniz ne de çocuğunuz.. sessiz kalın birikim yapın, ev arkadaşı arayın.. en kısa sürede ayrılın.. bunların hepsi, kurulu düzeni terk etmek zor biliyorum.cocuk sorumluluğu almak da çok zor..hepsini yaşadım,üstelik 19 yaşındaydım.guclu durun,her gün saygısızlığa uğramaktansa,farklı zorluklara göğüs germek inanın daha iyi gelecek size..kolaylıklar diliyorum. Allah yardımcınız olsun..etrafınızdakilere vicdanları olduğunu hatırlatsın ve şansınızı daim kılsın dilerim..

Alışkanlık değil zayıflık,arsızlık ve en çok da edepsizlik olarak düşünmüştüm ben de
Parayla işini gören adamlara saygı duyamıyorum ben de. Kadına ulaşma yöntemi çirkin. Ne bir jest, ne bir gönül alma, kalp çalma, güzel söz, emek, çaba.. Bas parayı al koynuna. Böylesinden hayır beklemesin kimse.

Önce hattınızı kapattırın. Kimseye hat verilmez. Nerden biliyorsunuz terör örgütü ile bağlı olan kimselerle konuşmayacağını. Yasak bir uygulamayı indirmeyeceğini. bu devirde birine hat verilir mi?

Önce hattınızı kapattırın. Kimseye hat verilmez. Nerden biliyorsunuz terör örgütü ile bağlı olan kimselerle konuşmayacağını. Yasak bir uygulamayı indirmeyeceğini. bu devirde birine hat verilir mi?
İlginiz tavsiyeniz için çok teşekkür ederim ve haklısınızda ama yıllardır kullanıyor bu hattı ve birde ilk yıllarda eşiniz olunca , aynı yastığa baş koyduğunuz adam , aklınıza bu tarz düşünceler hiç gelmiyor..
Bigün ayrılmayı başarabilirsem ilk yapacağım hattını iptal ettirmek olacak. Ama bunun içinde biraz daha zamana ihtiyacım var malesef

İyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim Rabbim sizinde yardımcınız olsun sizin gülmemiş ama kızınızın yüzü bi ömür hep gülsün karşısına hep iyi insanlar çıksın inşallah..
İnanın insan bu coğrafya da doğduğu ailesinde gulemiyosa bi ömür gülemiyor malesef. Kaderi peşini bırakmıyor
Zaten ailem anlayışlı insanlar olsaydı bi kaçış gibi eşimi tercih eder mıydım.?
Ama yapacak bişey yok artık yaşanacağı varmış..
Şu saatten sonra dediğiniz gibi görmezden gelip yaptığı herseyi , bi yandan para biriktirip bi yandan da oğlumu hayatın zorluklarına karşı hazırlayıp güçlendiricem inşallah..
3 , 5 yıl daha sabretmem gerek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…