Selülit Barbara Bort Crema Modellante Corpo Anticellulite / Selülitlere Elveda / Tanıtım

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri
anladım demekki benim ondan kızarmıyor ben öylesine sürüyordum zaten bir kutu bitmek üzere ama yinede faydası oldu 2.kutumu kış ın kullanacağım ozaman peeling yaparım bende

anladım demekki benim ondan kızarmıyor ben öylesine sürüyordum zaten bir kutu bitmek üzere ama yinede faydası oldu 2.kutumu kış ın kullanacağım ozaman peeling yaparım bende

evet canım ondan kızarmıyodur ama bende garip ilk gün kızarmadı sonra kızardı. sen kullanmana devam et:1hug:

Benim kullandığım model bu resimdeki

35764123xy5.jpg

Şimdi bu ürün piyasada yok yada zor bulunuyor. Araştırdığım kadarıyla ürünü geliştirip yeni ambalaj ile piyasaya sürmüşler. Yeni ambalajı ve
CREMA MODELLANTE PER IL CORPO ANTICELLULITE ismi ile satıştaki ürün bu resimdekidir.

81826093tu0.jpg

Nette ufak bir araştırma ile bir kaç sitede satışının yapıldığını görmeniz mümkün.2 adet siparişe 1 adet hediye ediyorlarmış. Fiyatı 101 TL.

peki hamişler kullanabiliyor mu barbara bort un herşeyi

Ben aldığımda hamileydim. Satış sorumlusu bayan göbek ve göğüs kısmı dışında süremenizde bir sakınca yok dedi. Zaten kullandığım zamanda hamilelik dönemindeydi ve incelme olmuştu.

izmirde nerde satıldığını bilen var mı?

İzmir' de hobby ve halay' a bakmanı tavsiye ederim.

Kızlarrrr ben de ısmarladım 2 alana bir de hediye fiyatı kargo dahil 107 TL ,SABIRSIZLIKLA BEKLİYORUM:dance:

Kremim geldi ölçülerimi yazıyorum ki sonra karşılaştırayım
bacak çevresi 57
bel 73.5
kalça 97

Son düzenleme:
kızlar bende bgn aldım bu ürünü ama aklımaa takılan bişeyler oldu.bi arkadaş streçe sardım sürdükten sonra demiş nekadar süre öyle kalınıyor ve streçi çıkarınca bacaklarını yıkıyormu? bende termal şort var sürüp onu giysem nasıl bir etki gösterir?

ya ben sürünce bacaklarım ve popiş kıpkırmızı oldu ve yandı ama göbek bölgemde hiç bişeycik olmadı SİZDE NASIL OLDU ?,tecübeliler LÜTFEN BURAYA ...

ya ben sürünce bacaklarım ve popiş kıpkırmızı oldu ve yandı ama göbek bölgemde hiç bişeycik olmadı SİZDE NASIL OLDU ?,tecübeliler LÜTFEN BURAYA ...

vallaa canım benim dün ilk denemede hiç bir yanma ve kızarıklık olmadı ama bgn hertaraf kızardı ve popomdaa falan yanmaa oldu ama benim kremin içinde yanma vee kızarıklığın olması kremin aktif halee geçtiğini gösteriyor diyee bi yazı var zaten bi süre soraa geçti gitti :)

Ayyyyhhhh! bu kremden bende almıştım. Yine canavarın tavsiyesiyle. İşe yarayıp yaramadığını tam bilemedim çünkü sadece 1 kere kullandım. bayondan sonra sürdüm ve nasıl ki güneşte haşlanırsınız yanar ve acır, aynen o şekilde yanma ve acı oldu. bekledim biraz geçer diye, geçmeyince tekrar yıkandım.. bi daha da sürmeye cesaret edemedim. demekki yanınca iyi oluyomuş! tüh! Gidip alıyım bari bende tekrar,bulursam tabi!

Yaklaşık 10 günlük sabah-akşam kullanımı sonrasında bel-kalça-bacak bölgesinden 1 cm incelmişim ama kremden mi pek bilemedim cadıarzu en azından hiç değişiklik yok diyemem ama her gün 30 dk step de yaptım ondan da olabilir.1 kutu bitince tekrar yazarım arkadaslar

Son düzenleme:
başka deneyen sonuç alan yok mu
almayı düşünüyorum da fisfisfis

Sonuçları yazıyorum yaklaşık 20 günlük sabah akşam kullanımdan sonra ...
1 selülitlerim bayağı azaldı ( sıkmadan balli olan selülitler şimdi sıkınca zar zor belli oluyor )
2 belim 5 cm,kalçam 3 santim ,bacak çevrem 3 cm inceldi
3 sürdüğüm bölgelerde cildim çok yumuşak oldu :lepi:

Nasıl kulandım ?
Sabah akşam ,arada aksatsam da , BOL miktarda ürünü bel ile diz arasındaki bölgeye iyice yedirerek sürdüm .Strech filme filan sarmadım ama bazı günler kese yapıp sürünce daha çok yaktı diğer günler (ilk sürdüğüm gün hariç ) yakmadı.

Ek olarak ne yaptım ?
Yediklerime dikat ettim ve günde 30 dk spor yaptım kaydirigubbakcemile2

ÖNCE ŞÜPHELERİM OLSA DA BENCE İŞE YARADI ÜSTELİK EMSALLERİNE GÖRE DAHA UYGUN FİYATLI OLAN BİR ÜRÜN .

KIZLAR BU KREM MEMİŞLERİ DE DİKLEŞTİRİYOMU YANİCADIARZU.EMZİRMEYİ KESELİ İNEKTEN FARKIM YOK YA:1rolleyes:
YANİ EĞER FAYDASI OLUYOSA HEMEN ALIRIM SÜRERİM HERBİYERİME YAF.

Son düzenleme:
Sonuçları yazıyorum yaklaşık 20 günlük sabah akşam kullanımdan sonra ...
1 selülitlerim bayağı azaldı ( sıkmadan balli olan selülitler şimdi sıkınca zar zor belli oluyor )
2 belim 5 cm,kalçam 3 santim ,bacak çevrem 3 cm inceldi
3 sürdüğüm bölgelerde cildim çok yumuşak oldu :lepi:

Nasıl kulandım ?
Sabah akşam ,arada aksatsam da , BOL miktarda ürünü bel ile diz arasındaki bölgeye iyice yedirerek sürdüm .Strech filme filan sarmadım ama bazı günler kese yapıp sürünce daha çok yaktı diğer günler (ilk sürdüğüm gün hariç ) yakmadı.

Ek olarak ne yaptım ?
Yediklerime dikat ettim ve günde 30 dk spor yaptım kaydirigubbakcemile2

ÖNCE ŞÜPHELERİM OLSA DA BENCE İŞE YARADI ÜSTELİK EMSALLERİNE GÖRE DAHA UYGUN FİYATLI OLAN BİR ÜRÜN .

çok teşekkür ederim Şeniz
benim derdim incelmek fazla selülitim yok çok sağol hemen denicem :sm_cool:

arkadaşlar barbara bort u şiddetle tavsiye ediyorum. Ben 1. kutuyu bitirdikten sonra bile inanılmaz faydasını gördüm. Her akşam anneme bacaklarımı gösteriyorum oda inanamıyor. Çünkü bacaklarımda selülitler korkunçttu. Ben 1. kutuda faydasını gördüm, hemde suda içmedim, sporda yapmadım unutmadan günde iki kere temiz teninize sürün diyor ben bir kere sürmeme rağmen bu sonucu aldım. Birde spor ve su içseydim neler olurdu bilmiyorum. Birde barbara bort tanesine 100 tl verdim. Clarins de iyi diye duydum ama onun 1 tanesi 100 tl. Bu nedenle barbara bort ve sonucuda çok iyi olduğu için niye daha fazla para veresinizki. Bu arada benim kullanmadığım selülit kremi kalmadı. dior bioterm clarins de (ondan memnumnum). Birde arkadaşlar ben banyoda peeling eldivenime yosun sabunu ya köpürtüp bacaklarıma masaj yapıyorum. Peeling eldiveni ile yapmam bacaklarımdaki ölü deri gittiği için pürüzsüzleştirdi. Yosun sabunuda hem selülite iyiymiş diye duydum hem de cildi parlaklaştırıyor. En son banyodan cıkmadanda soğuk suyu bacaklarıma kollarıma, göğüslerime ve karnıma tutuyorum sıkılaştırması açısından. Bu arada madem bütün güzellik önerilerime sizlerle paylaştım. Nivea Q10 göz kremini kullanmadan önce cilt analizine gitmiştim kadın göz kenarımda kırışıklık başladığını söylemiştim. Nivea q10 kullandıktan sonra yaklaşık 2 ay sonra yine gittim. Kız inanamadı. Ben 33 yaşındayım göz kenarınızda hic kırışıklık yok. 20 yaşlardaki bir genç kızın göz kenarına sahipsiniz dedi. Çok pahalıda değil. Internette kofre şeklinde satılıyor. 35 tl ye göz ve yüz kremi şeklinde alabiliyorsunuz. Q10 zaten vitamin olarakta tavsiye ediyorlar. Çok faydalıymış. Gençlik iksiri gibi birşey. Sevgiyle kalın.hihoyyyt

arkadaşlar barbara bort u şiddetle tavsiye ediyorum. Ben 1. kutuyu bitirdikten sonra bile inanılmaz faydasını gördüm. Her akşam anneme bacaklarımı gösteriyorum oda inanamıyor. Çünkü bacaklarımda selülitler korkunçttu. Ben 1. kutuda faydasını gördüm, hemde suda içmedim, sporda yapmadım unutmadan günde iki kere temiz teninize sürün diyor ben bir kere sürmeme rağmen bu sonucu aldım. Birde spor ve su içseydim neler olurdu bilmiyorum. Birde barbara bort 3 tanesine 100 tl verdim. Clarins de iyi diye duydum ama onun 1 tanesi 100 tl. Bu nedenle barbara bort ve sonucuda çok iyi olduğu için niye daha fazla para veresinizki. Bu arada benim kullanmadığım selülit kremi kalmadı. dior bioterm clarins de (ondan memnumnum). Birde arkadaşlar ben banyoda peeling eldivenime yosun sabunu ya köpürtüp bacaklarıma masaj yapıyorum. Peeling eldiveni ile yapmam bacaklarımdaki ölü deri gittiği için pürüzsüzleştirdi. Yosun sabunuda hem selülite iyiymiş diye duydum hem de cildi parlaklaştırıyor. En son banyodan cıkmadanda soğuk suyu bacaklarıma kollarıma, göğüslerime ve karnıma tutuyorum sıkılaştırması açısından. Bu arada madem bütün güzellik önerilerime sizlerle paylaştım. Nivea Q10 göz kremini kullanmadan önce cilt analizine gitmiştim kadın göz kenarımda kırışıklık başladığını söylemiştim. Nivea q10 kullandıktan sonra yaklaşık 2 ay sonra yine gittim. Kız inanamadı. Ben 33 yaşındayım göz kenarınızda hic kırışıklık yok. 20 yaşlardaki bir genç kızın göz kenarına sahipsiniz dedi. Çok pahalıda değil. Internette kofre şeklinde satılıyor. 35 tl ye göz ve yüz kremi şeklinde alabiliyorsunuz. Q10 zaten vitamin olarakta tavsiye ediyorlar. Çok faydalıymış. Gençlik iksiri gibi birşey. Sevgiyle kalın.

X