Selülit Barbara Bort Crema Modellante Corpo Anticellulite / Selülitlere Elveda / Tanıtım

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri
Kızlar bu kremi ben de aldım ilk 2 sürüşte yanma oldu sonra olmadı sizde de mi böyle oldu yoksa her sürüşte yandı mı:?

aynen canım ilk 2-3 suruste accayip kizarma oluyo... sonradan ama hic bi kizarma olmadi... bu aralar da zaten suremedim... bakalim 1 ay sonra falan baslicam gene...

İşe yaradımı peki varmı incelme ne zaman aldın bilmiyorum ama?

birkaç ay oluyor. bende işe yaramadı,başlarda yanma oldu evet ama sonra geçti bi süre kızarmya da devam etti ama o da durdu sonra.. ben de bitince yenisini almadım,herkes memnun ama bünyeden bünyeye değişen birşey..:bbo:

crystal'cim peki sen düzenli olarak günde 2 kere mi kullandın? ayrıca su tüketimi ve spor yapmakta çok etkiliymiş, bunlara dikkat ettin mi? ya bende aldım kremi kullanmadım daha hiç finaller bitsin memlekete gideyim düzenli bir şekilde 1 ay kullanacağım, ama orda bu kremi bulamam acaba bir tüp daha alıp gitsem mi diye düşünüyorumda ondan sordum,,yanıtlarsan çok sevinirim:)

canım ben düzenli kullandım. hatta her kullanımdan önce yıkıyordum temiz cilt üzerine uyguladım hep. sporu o dönemde aksatmıştım. eger düzenli kullanıp + sporda yapıcaksan alabılırsın bence.. yani hiç yoktan güzel nemlendiriyor normal nemlendiricidense bunu tercih edebilirsin diğer selülit kremlerine göre dha uygun fiyatı var.. hem herkes benim gibi değil baya iyi sonuçlar alanlar var sen de okumussundur.. ben seni olumsuz etkilemek istemem.. zaten su+spor+krem illaki yarayacaktır.

almaya karar verdim,umarım işe yarar. Ama ben denemek için 2 kere sürdüm ne bir yanma ne de kızarıklık oldu Ne biçim bir bünyem var benim böyle ya???? Sizce bu durumda da krem işe yarıyor mudur?

almaya karar verdim,umarım işe yarar. Ama ben denemek için 2 kere sürdüm ne bir yanma ne de kızarıklık oldu Ne biçim bir bünyem var benim böyle ya???? Sizce bu durumda da krem işe yarıyor mudur?

yanma ve kızarılığın selüliti gidermesiyle ilgili bir etken olduğunu düşünmüyorum.Ben bu kremi masaj yaparak sürdüğüm için kolumada bulaşıyor.Kolumda kızarıp yanıyor.Demekkicildin heryerinde kızarıklık ve yanma yapıyor

yanma ve kızarma o bölgenin yaglı oldugunu gösteriyor diye biliyordum ben ama.. ne kadar dogrudur bilemem... bu arada bence işe yarayacaktır yanmasada:) umarım yarar!!!

yanma ve kızarma o bölgenin yaglı oldugunu gösteriyor diye biliyordum ben ama.. ne kadar dogrudur bilemem... bu arada bence işe yarayacaktır yanmasada:) umarım yarar!!!

Ben zayıfım sadece selülit problemim var.Bileklerim çok ince yağ olma gibi bir ihtimal yok.Ama belki başka bir etkiden dolayı yalıyordur kimbilir

Ben zayıfım sadece selülit problemim var.Bileklerim çok ince yağ olma gibi bir ihtimal yok.Ama belki başka bir etkiden dolayı yalıyordur kimbilir

selülitin kendisi yağ dokusundur yanlış bilmiyorsam. yani zayıf olsan da orada kümelenmiş yağ hücreleri oldugu için selülit oluyor. bir de bilek ve dizler de daha çok birikme oluyormuş diye okumuştum. ondan olabilir canım.

Kızlar bu kremi ben de aldım ve 1 hafta ya 1 gün kala ölçüm yaptım bacaklarımdan 1,5 cm incelmişim tabi aksatmadan sabah akşam masaj yaparak sürdüm tavsiye eden arkadaşa çok teşekkür ediyorum :)))))

arkadaşlar ben bursada nerde bulabilirim bu kremi deli gibi almak istiyorum yaaaaa,nooolur yardımcı olun......

sabrina18; bende bacaklarımdan vermek istiyorummmmm!!! Ama kremle ilgili şüphelerim var,aldım 2 kere sürdüm ama yanma falan olmadı,moralim bozuldu bıraktım,,sende oldu mu yanma ve kızarıklık? Ayrıca diet ve egzersiz yaptın mı?cevaplarsan sevinirim:)

cnm ilk sürmemde kızarıklık oldu ama sonra olmadı benim de moralim bozulmuştu ama farkettim ki yani ben de böyle oldu bacaklarımı kremi sürmeden önce yıkadım sonra kremi sürünce kızarıyor ayrıca kremi sürdükten sonra bacak egzersizleri yaptım o da kızarttı ben de diyet yapmadım ama abur cubur dan uzat durmaya çalışırım yalnız bu kremi günde 2 defa sürdüğüm için çabuk bitcek galiba senağlama

arkadaşlar merhaba,
barbara bort selülit kremini cosmotekshoptan internetten aldım.düzenliş olarak kullanıyorum.su içiyorum,spor yapıyorum.ancak kremi sürerken hiç bir şekilde yanma olmadı.duştan sonra sürüuyorum.bacaklarımı her seferinde yıkıyorum,masaj yaparak yediriyorum ancak hiç bir yanma olmadı.aynı zamanda krem son derece sıvı,bozulmuş gibi.sizinki de öyle mi?acaba gerçek değil mi diye şüphelenmeye başladım.hiç bir ile yaramadı.bir haftadır kullanıyorum.en ufak bir değişiklik yok.bir ay avon kullanmıştım.onun bile bayağı etkisini görmüştüm.shiseido body kreator kullandım.onun etkisini de göremedim.barbara bortu büyük hayallerle aldım ama şu anda hayal kırıklığına uğramış durumdayım.

Bu akşam itibari ile ölçülerimi alıp başlıyorum kızlar 1 ay sonra yazarım tam sonucu eğer olağanüstü bi durum olursa hemen yazarımyerimseniben

bu kremi çok fazla merak ettim. Ama Konya da bulamadım.Konya da alan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
bu kremi çok fazla merak ettim. Ama konya da bulamadım.Konya da alan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
TK646,bende 4 gündür kullanıyorum su içmeye ve egzersiz yapmaya çalışıyorum,,sanki 4 günde bile işe yaradı,,senin nasıl oldu merak ettim mümkünse bir bilgilendirir misin,işe yaradı mı yoksa bir süre sonra durdu mu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…