Selülit Barbara Bort Crema Modellante Corpo Anticellulite / Selülitlere Elveda / Tanıtım

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri
ya simdi bu krem selulitleri gideriyor mu kullanan arkadaslar? bi de istanbuldan nerden buldunuz mumkunse avrupa yakasında? ben de merak ettim denemek istiyoruuuummm..

canım daha deneme asamasindayiz...

istersen bekle biz biraz daha deneyelim, sonuclari paylasinca alirsin... a.s.

boyle beklemek cok heycanlı oluyo ben de alıp denesem, bi de buralarda bulamazsam artık anadolu yakasına sarkarım napim :)

boyle beklemek cok heycanlı oluyo ben de alıp denesem, bi de buralarda bulamazsam artık anadolu yakasına sarkarım napim :)

canım benim bekleme tabii li yerimseniben ben parana yazik olmasin diye dedim Şeniz olmadi sen de test edenler grubuna katilirsin... :teselli:

sen de haklısın aslında her gordugume saldırır oldum iyice bi de yaz da yaklastıkca napıcagını şaşırıyor insan yaaa.. oooofff hatun milletinin derdi bitmiyo valla :)

test edenler ve sevgili CANAVAR sonuçlar nasıl bir gelişme varmı cevap bekliyorum
bende sipariş edeceğim

Barbara Bort Crema Modellante Corpo Anticellulite Parfümerilerde 40 YTL bulabilmeniz mümkün.
Ürünü sürünce kızarıklık ve yanma oluyor. Ve bu yanma 2. sürüşten sonra anlaşılmıyor ama her sürüşte yaşanan kızarıklıklar bittimi artık yağlarınız azalmış yada yok olmuş demektir. İstediğiniz her bölgeye sürülüyor. Gebeler göbeklerine emzirenler göğüslerine sürmesin. Etkisini en az iki sürüşte gösteriyor. Bende pazartesiden bu yana mide kısmımda 2 cm göbek bölgemde 3 cm civarında incelme oldu. Bacaklarımda 1 cm inceldi çünkü ona 2 kere sürdüm. Diğer bölgeler daha önemli çünkü :) Nette satış yapan herhangi bir site yok boşuan aramayın en yakın parfümlerilere sorun.
Benim kullanırken diyet ve spor yapmadım ama daha etkili ve kısa sürede sonuç elde etmek isteyenler önce sporlarını yapsınlar. Sonra duşta bir güzel keselensinler.Kurulanıncada fınfık büyüklüğünde alıp iyice yedirip sürsünler. Yüzünüze değdirmeyin oradada yanma ve kızarıklık olur. 12 saatte bir olamk üzere günde iki kere yapmanız yeterli ürün 1 ay rahat gidiyor.
Extra söyleyeceğim şey ben satıcı değilim benneyaptımki

crema%20anticellulite.gif

şimdi canavar canım sen bunu yeni mi kullanmaya başladınfisfisfis
eski mesajlarında da geçen yıl krem hakkında yazını gördüm
eğer bir senedir kullanıyorsan nasıl bir sonuç aldın mümkün mü yazabilmen merak ettim
bende almayı düşünüyorumyerimseniben

Bu yazı başka bir forumdada var.Canavar gerçekten kullandınmı merak ediyorum.

test edenler ve sevgili CANAVAR sonuçlar nasıl bir gelişme varmı cevap bekliyorum
bende sipariş edeceğim

şimdi canavar canım sen bunu yeni mi kullanmaya başladınfisfisfis
eski mesajlarında da geçen yıl krem hakkında yazını gördüm
eğer bir senedir kullanıyorsan nasıl bir sonuç aldın mümkün mü yazabilmen merak ettim
bende almayı düşünüyorumyerimseniben

Bu yazı başka bir forumdada var.Canavar gerçekten kullandınmı merak ediyorum.

evet bu mesaj başka topikte olduğundan ve arada kaybolduğundan buraya açmamı özel olarak istediler.

ben gerçekten kullanıp bir tüp bitirdim.

önce göbek ve bacaklarıma sürüyordum sonra vazgeçtim sadece bacaklarıma sürdüm ( emzirdiğimden göğüs bölgeme yakın diye korktum açıkcası) ve bir tüp bitiminde 60 cm bacaklarım 55 cm indi.(her iki bacağımdan da) şuan almadım.

almayı düşünüyorum almamamın sebebi benim üşengeçliğimle alakalıdır.

Son düzenleme:

evet bu mesaj başka topikte olduğundan ve arada kaybolduğundan buraya açmamı özel olarak istediler.

ben gerçekten kullanıp bir tüp bitirdim.

önce göbek ve bacaklarıma sürüyordum sonra vazgeçtim sadece bacaklarıma sürdüm ( emzirdiğimden göğüs bölgeme yakın diye korktum açıkcası) ve bir tüp bitiminde 60 cm bacaklarım 55 cm indi.(her iki bacağımdan da) şuan almadım.

almayı düşünüyorum almamamın sebebi benim üşengeçliğimle alakalıdır.

canım teşekkür ederim cevap yazdığın içinŞeniz

evet cok yogun istek
uzeri actirdik bu konuyu canoya :1closedeyes:
sagolsun kirmadi bizi acti cunku zaten baska forumdada bu konuyu kkya getiren kendisi bende orda temizlik yaparken gördüm ve acmasini teklif ettim hatta silah dayadim naniknanik
--------------------------------------------------------
canom istanbula geliyim alicam burda bulamadim ya :bbo:

saol konuyu açtığın için üşengeç dana Şeniz
yarın bakıcam halaya haber veririm sanada

galiba alıcam ben bu kremi. ne kararsız insanım ben ya :))
avrupa yakasında bulan peki hala yok mu :KK43:( huf..

avrupa yakasında heryerde var..beşiktaşta sinanpaşa alışveriş merkezinde var..berk kozmetik..burdan böle yazıyorum ama yasakmı onuda bilmiyorum..ben ordan aldım 45 ytl

arkadaşlar ben bir kaç yere sonrum barbara bort ürünleri artık Türkiye ye gelmiyormuş. yani kozmetikçiler ellerindeki ürünleri satabilecek devamı gelmiyecekmiş. haberiniz olsun

Kızlar cosmotekshoptan alan varmı ürün orijinalmi sahte falan çıkmasın?

X