Selülit Barbara Bort Crema Modellante Corpo Anticellulite / Selülitlere Elveda / Tanıtım

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri
haydi bakalim trfcim aynı anda baslamiz olucaz bakalim nasil olacak :teytey:

kızlar deneyenler sonuçları yazsın bakalım da eğer iyi sonuç verirse bizde alalım :)

kızlar bu kremin 2 modeli mi var ben nette baktığımda birincisi sadece selülit için ikincisi ise hem selülit hem şekillendirici siz nasıl aldınz ?:uhm:

canım benimkinin ismi "CREMA MODELLANTE PER IL CORPO ANITCELLULITE" olarak geciyor...

arkadaşlar hangi siteye bakıyorsunuz almak için?ben google dan arama yaptım bulamadım.yardım lütfen:)

haydi bakalim trfcim aynı anda baslamiz olucaz bakalim nasil olacak :teytey:

umarım ikimizde de işe yarar :) kurtuluruz şu selülitlerden
ama gerçekten kızartıyormuş dayanılmayacak gibi değl neyseki hatta ben sevindim işe yarayacak bu galiba die

vallahi bayagi kizartiyo kizlar :teytey: :hooray: :dance:

bu da yakmazsa namerdim...

Canavarım benim teşekkür ettim.
Bide kocaman öptümm.
Şuan bi krem kullanıyom o bitsin (işe yararmı bilmiyom) bundan da alırım.
Alıştık nasıl olsa.

stendal diye bi marka var barbara bort bulamayınca onu aldım..çok süpermiş güya..denicez bakalım..300 ytl fiyatı..barbara bortu bulamamak bana pahallıya mal oldu..:)yinede teşekkür ederim cevap verdiğin için..

Sensii ben de stendal markasını bulabildim almayı düşünüyorum ama senden yorum istiyorum sanırım sen kullanmaya başlamışsındır stendal da barbara bort gibi sürüldüğünde kızarıklık veya yanma gibi etkiler yapıyor mu,etkili olucak gibi görünüyor mu?

yanma yapmıyo cnm..pürüssüz bir his ve görüntü veriyo..ama stendalın bikaç çeşidi var bunun içinden iki kutu çıkıyo..biri gece biri gündüz..7 gün oldu sanırım başlayalı..şimdilik memnun kaldım..3 hafta daha kullanmam lazımmış..birazda hareket ediyorum ben..tek başına hiçbir krem bi çözüm diil çünkü..

kizlar kremi kullaniyorum bugun 7 gun oldu ama henuz cok bomba bi sonuc yok CADIARZU

gelismeleri yazarim gene sizlere... ben sabah aksam cok duzenli kullaniyorum... hatta sunu okudum bi yerde ve sonra uyguladim, sizin de aklinizda olsun: urunu kullanmadan once mutlaka bacaklarinizi yıkayın.. urun o zaman daha cok kızartıyo :teytey:

ama bakalim bi kutu bitsin oole yazicam... :hooray:

Ankarada Barbara Bort Selülit Kremini bulamadım bulamıyorummm sanırım sonunda yine mecburen internetten alıcam!! internetten aldığım şeylere de güvenemiyorum en son max factor'ün Lasting Performance fondötenini aldım internetten ya max factor ambalaj deiştirmiş :) ya da sahte ürün gönderilmiş

canım ben ankara da beğendik in üst katındaki parfümeri reyonundan aldım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…