Selülit Banyo Süngeri ile Selülitlerinizden Kurtulun

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri
ogurdu sen bu masajı hergünmü yapıyosun
sende selülit ne kadardıki
bendeki maşşallah biraz fazlada oyüzden soruyorum
bende ne kadar işe yarar acaba
hakikaten şu kremlere verilen paraya yazık ben 100 ytl verdim vichy aldım
çok az işe yaradı bittikten sonrada fazlasıyla geri geldi o yüzden artık para harcamıyaorum kreme falan kurtulamıyorum şu selülitlerden

canım resmen 5 günde acayip fark etti.Bendede acayip vardı.Ahh birde üşenmeden devam edebilsem harika olucak.kremler yalan önemli olan sert deri masajı onu anladım bende.Bu arada hergün yaptım

ya lütfen resimin nerden değiştiğini bilisanız sölermisiniz acil!!!

canım resimde virüs var diye kaldırdım.Bulursam tekrar koyarım.Süngerin arkası sert bir şey görüntüsü kum yapıştırılmış gibi.Zaten bir iki sürmede deri kırmızılaşıyor.Bir daha o süngerden hiç bir yerde görmedim.Ama şu aktarlarda sert lif gibi şeyler varya bence onlarda işe yarar.Amaç deride kan dolaşımını sağlamak ve kızartmak.

kızlar ben o süngeri geçen sene selülit sabunuyla kullandım.aktarlarda selülit sabunu satılıyor..tavsiye ederim..sabunla ve süngerle iyice kızarana kadar acıtana kadar sürtüyordum ve sonra bende o selülit kremlerine para bayılandanım ondan sürüyordum..o şekilde baya bi kullandım..işe yaradı ama hani şu tvlerdeki gibi sımsıkı ve gerğin bir ten olmadı.ama gözle görülür derecede azaldı..zaten azdı doğumda olmuştu..şimdi tekrar kullanmak istiyorum..ama şu hani aspirinle yapılan bi karışım var ondan denemek istiyorum..susam yagı limon suyu ve aspirin..aldım ama denmedim daha..sonuçu yazarım..

Ya Bence Normal Banyo Süngeri Kullansakta Olur Ben Bir Anda Aşiri Kilo Aldim O Yüzden Baya Bir Oldu Deneyecegim Sagol Canim

kzılar bendede var zayıf olmama rağmen var hergün düzenli yürüyüş yapıyorum tempolu 2 saat sonra eve gelip duş alıyorum keseyi deniyodum bende sonra arkasınada selülit kremiyle ovuyorum 5 er dk ka bakalım işe yaraycak mı :a015:umarım yarar gelişmeleri yazarım

arkadaşım paylaşımın için çok teşekkürler ... önemli olan masaj . ben krem kullandım etkisini gördüm ama bıraktığım anda tekrar geri döndü selülitlerim.bence boşa para vermesin hiç kimse :KK43:

At kılı lifi dediler aldim ben gratisten ama sadece lifle olmuyor beslenme ve sporda onemli hepsi birlesince mukemmel sonuc oluyor benden tavsiye usenme basladi mi sonuc almak imkansiz...

X