Banada bi bakabilirmisiniz ??

quazza

Bir Sen Bir Ben Birde Bebek :D
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2011
404
309
merhaba arkadaşlar benim adetim bugünle 7 gün gecikti ben evlenmeden önce pko hastasıydım dogum kontrol ilacı kullandım adetım düzene girdi fakat yan etkilerden dolayı bıraktım baıraktıktan sonrada adetim düzenliydi ilk kez bu ay bu kadar gecikti korunuyordukta evde test yaptım negatif çıktı fakat kasıklarımda belimde ağrı var ve akıntım çok bugun kan testi yaptırdım yarın belli olucak artık bebiş yoksa yine pko tedavisi görücem :KK43:

merhaba arkadaşlar benim adetim bugünle 7 gün gecikti ben evlenmeden önce pko hastasıydım dogum kontrol ilacı kullandım adetım düzene girdi fakat yan etkilerden dolayı bıraktım baıraktıktan sonrada adetim düzenliydi ilk kez bu ay bu kadar gecikti korunuyordukta evde test yaptım negatif çıktı fakat kasıklarımda belimde ağrı var ve akıntım çok bugun kan testi yaptırdım yarın belli olucak artık bebiş yoksa yine pko tedavisi görücem :KK43:

bendede pko var ne yazıkkı adetler boyle duzensızlesebılıyor
:S
ben tum belırtılerı yasamama ragmen nrmal adet gunumden 2 hafta once adet oldum umarım vardır bebıs

Bakalım Rabbim hayırlısını nasip eder inşallah düşünmüyoduk daha ama olursada mutlu oluruz tabiki allah isteyen herkese nasip etsin inşallah:)

Zaten insan beklerkem kendini hamile pskolojisine sokuyor galiba bide adet gecikmesi bende çok duygusallık yaptı ağlayıp duruyorum içim daraldıgımda eşimde nasıl davrancagını şaşırdı adamcağız :)

X