Bana yol gösterin

Hanımlar merhaba ;
18 yaşında bir oğlum var .
Son zamanlarda cidden çok yoruyor beni ve ben nasıl davranmam gerektiğini bilmiyorum . Sizden bu konuda fikirlerinizi istiyorum. Oğlum biraz hassas inatçı oldukça duyarlı ve zeki bir genç adam . Bu yılın başlarında 5 senedir arkadaşlık yaptığı aynı okulda okuduğu bir kızlar sevgili olmaya karar verdiler . Öncesinden kız hakkında biraz bilgi vereyim . Avukat bir anne baba ile boşanmışlar ikinci bir evlilik yapmış anne ve gayet iyi görünüyor dışardan bir abi var Amerika’da okuyan. Kız çok kez bize geldi kaldılar oğlum gitti onlara yatılı felan neyse gel zaman git zaman kızımızın babası tarafından tavize uğradığını biliyordum ağır bir süreç . Üniversite sınavından iki hafta önce kız ayrılmak istedi sebep olarak üni. İçin yurt dışında gideceği hem aileden ayrılıp ben oğlumdan ayrılıp yeni bir yaşama başlamanın ağır olacağını felan söylemiş . Neyse en büyük sorunları kızın sıklıkla gece kulübüne gidip aşırı alkol alması . Oğlum zaten iki ay sonra gidecek kalbini kırmayayım modunda davrandı ama onun İçin çok endişelendi . Velhasıl geçenlerde bu hanım kızımız arkadaşları ile tatile çıktı. Orda yine gece kulübüne gidiliyor sarhoş olunuyor. Sabaha karşı oğlum ağlayarak beni uyandırdı . Çok kötü bir durumdaydı olayı anlayınca elim ayağım uyuştu resmen . Arkadaşları bu kızı yanlız bırakmış kulüpte iki üç saat ulaşamamış . Kız oğlumu arıyor ben tecavüze uğradım çok kötü durumdayım diyor. Acile gidiyor ama tutanak tutturmuyor çünkü ailesinin öğrenmesini istemiyor.. çok uzun süren uğraşlar ile bunun çok yanlış olduğunu , annesinin bilmeye hakkı olduğunu , o iki insan müsveddesinin cezasız kalmaması gerektiğini söyleyip oğluma kızın annesini arattırdım.
Ben bekliyorum ki kadın kalkar gider evladının yanına sarar sarmalar felan . Oğlum bir daha benle konuşmayacak affetmeyecek beni dedi ama dedim olsun o iyi olsun annem dedim . Bu gün 4. Gün . Anne gitmemiş kızın yanına . Kız oğluma çok ağır konuşmuş senin yüzünden polise ve FaceTime dan anneme olayı anlatmak zorunda kaldım ben havuzda güneşlenecektim herşeyi mahvettin artık asla sana güvenmem ve konuşmam diyor.
Sonuç olarak oğlum çok üzgün iki gündür uyumuyor yemek yemiyor ve bana kızgın . Sen söylettirdin hiç bir işe yaramadı ben arkadaşımı kaybettim diyor .. kızlar ben durumun içinden nasıl çıkacağım bana bir akıl verin lütfen

Tecavüze uğrayan insan güneşlenmenin derdin de olmaz bence yalan olabilir kızın durumu

X