bana yardımcı olun neolur ablalarım bilgilerinize ihtiyacım varrrr....

buncuk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Mayıs 2013
218
8
2 aylık evliyim ve cocuk istiyoruz adetim bittiktek hemen sonra dnemeye başladık nerdeyse hergün taki pazr günü kahverengi akıntı gelene kadar daha 10 gün var adetime haziranın 8 inde hastalancam daha önce böle bişey olmamıştı yaşamamıştım korkuyorum kötü bşey mi bu göğüslerimde şişti her zmankinden cok yardım edin cevaplarınız bekliyorum....

Son düzenleme:
ya bilmiyorum ama kendimide umutlandırmak istemiyorum bugün belimde hafif ağrı var bide yerleşme kanaması olrsa düşük riski olabilir diyolar bn kocamdan başka kimseye sölemedim test de cıkarmı acaba :KK43:

ya bilmiyorum ama kendimide umutlandırmak istemiyorum bugün belimde hafif ağrı var bide yerleşme kanaması olrsa düşük riski olabilir diyolar bn kocamdan başka kimseye sölemedim test de cıkarmı acaba :KK43:

daha gününe çok var canım bence testte çıkmaz belki kanda çıkar bende haziran 10 da olursam olcam( inşallah olmam) bak şimdi bence rahatla ve bekle ama çok endişeliysen doktora git bakalım ne der??? çok mu yoğundu peki akıntın??

yoğun değil o kadar normal beyaz akntı kadar ama kahverengi daha önce böle olmadığım icin mereklanıyorum neden böle oluyo diye bikere yaptın test ama negatif cıktı dün akşam kılcal damar olurya öle geldi kan gibi akıntım ama bilmiyorum doktora gidicem bu gidişle

Günün geçmemişse kan testi yaptır canım bende de seninki gibi kan gelmişti tabi ben abimi kaybettiğim için stresten olmuştu 6haftalık hamileyken yaşadım bunu ins hamilesndir dikkat et kendine

saolun gercekten ya ama bilmiyorum gecmedi günüm dha haziranın 8 inde olcam bakalım ama inş olmam ben cok istiyorum ama stres yapmamaya calışıyorum ama bu durum neden oldu anlamış değilim... bide sağ tarafımda belimde ağrım var nednse bazen yataktan kalkamıyorum ağrıdan bakalıom bilmiyorum ama cok istiyorum RABBİM isteyen herkeze sağlılık evlat wersin hamileyim diye bağırmak istiyorummmm :KK43:((

selam, inşAllah hamilesindir, bencede yerleşme kanaması olabilir. ama bu kadar çabuk gebelik belirtileri kendini göstermez. kendini psikolojik olarak yıpratma. üzülmen için henüz çok erken, bence evliliğin tadını çıkar. Rabbim aratmasın canım...

a.s saolun gercekten eki hamilelik belirtisi bu kadar cabuk olmazsa ne olabilir ki bu ben cok istiyorum adet ocam zanettim ama olmadım bugün 4 gün oldu kahverengi akıntılar yarın sbah test yapacm bakalım sonrada doktora gidicem cok istiyorum ama olcak diyede kendimi cok kaptımıyorum bakalım allah ım bilir işini :KK43: sizi bilimiyorum eğer yerlşme kanamasıysa bu kadar sürer mi ?

a.s saolun gercekten eki hamilelik belirtisi bu kadar cabuk olmazsa ne olabilir ki bu ben cok istiyorum adet ocam zanettim ama olmadım bugün 4 gün oldu kahverengi akıntılar yarın sbah test yapacm bakalım sonrada doktora gidicem cok istiyorum ama olcak diyede kendimi cok kaptımıyorum bakalım allah ım bilir işini :KK43: sizi bilimiyorum eğer yerlşme kanamasıysa bu kadar sürer mi ?

belirtiler tamamen psikolojik canım, çoğumuz yaşamışızdır bunu. adetine 3 gün kala kan testi ile belli olabilir. kaset tipi gebelik testleri yanıltabilir seni. merakını gidermek için en iyi yol kan testi. Rabbim hayırlısı ile nasip etsin. bizi de haberdar et...

Bence bir doktora görün derim sakın ihmal etme illa bebek olsun olmasın senin sağlığın herseyden önemli bence

test yaptım negatif cıktı ablalarım doktor yumurtlama kanaması dedi korkulacak bir şey yok dedi iki gün verdi 2 gün içinde ilişkiye girerseniz olabilir dedi ama bakalım işte nasipte varsa olur dediğiniz gibi psikolojik birazda kafama takmıyorum en azından bir sorun olmaması içimi rahatlattı artık kahverengi akıntı yok ayın haziranın 8 ini bekliyoruz eşimle olmazsa bir daha ki aya zaten daha 2 aylık evliyim ALLAH ım bilir bilir işini diyorum ama eğer hamile falan olduğumu öğrenirsem zaten eşimden sonra ilk sizlere haberdar edicemmmm benim meraklarımı gideren benim yazıma cevap yazn ablalarım sizide cok seviyorummmm :*

X