Bana yardımcı olabilecek biri varmi

Minikkus1997

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2022
37
3
27
Merhaba arkadaşlar 1 yıllık evliyim evlendigimizden beri çocuk düşünüyoruz 2 mizinde 2. Evliliği ikinizinde 1 er tane çocuğu var ama ben hamile kalmadım bundan 4 ay önce dermoit kistim olduğunu ogrendim kist varken adetlerim çok duzensizdi 2 ay olmagim oluyordu hemen ameliyat oldum ve adetlerim 28 günde bir gelmeye başladı 4 aydır hiç sekmedi bu ay adete 1 gün kala test verdim 0.0 yumurtlamayı değerlendirdik diye umutla gittim ama sıfır cikinca çok uzuldum şimdi 4 aydır ilk defa gecikti sonra dan değerin yükselme şansı varmı başına böyle bişey gelen arkadaşlarım yardımcı olurmusunuz

Bende aynı durumdayım 14 gün gecikmem var 2 kere test yapmıştım 3. Günde silikti kanda çıkmadı doktor geç döllenme olabilir beklememi söylemişti bekliyorum bende inşallah Hayırlı haberler alırız 🌺
İnsallah canım gerçekten belli bı zaman sonra insan yoruluyor ama hiç adet olacak gibi bı belirtim de yok bilemedim

Ben hem gebelik hemde adet belirtilerinin oldu kasık ve karın ağrılsrım çok tu oyüzden şüphelenmiştim
Yok bende hiç bişey yok sadece göğüs uclarim biraz sızlıyor
Hımm ya illa belirti olcak diye bi durum yok en kesin belirti adet gecikmesi zaten, bugün mesela sabah hafif bulantım oldu yani bunlardan tabiki kesin sonuç alamayız bulantım olunca test yaptım kaset, yine silik çıktı çok garip yani

Hımm ya illa belirti olcak diye bi durum yok en kesin belirti adet gecikmesi zaten, bugün mesela sabah hafif bulantım oldu yani bunlardan tabiki kesin sonuç alamayız bulantım olunca test yaptım kaset, yine silik çıktı çok garip yani
Günaydın canım nasılsın adet oldunmu

X