Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri bana yardım edin Allah aşkına:((

nsrnbyk

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
24 Ocak 2011
60
4
merhaba arkadaslar.benim de gögüslerim küçük ve yaza kadar bişeyler yapmam lazım.yazın evlenicem.AllAH aşkına gercekten ne işe yarıyorsa bana yardım edin.kafayı yiycem bu yuzden psikolojim bozuldu nolur yardım edin:KK43:

forumda daha önce küçün buyuttugunu yazmıslardı kara üzüm cekirdegi yogurda falan karıstırıp yemek gerekiyormus ayrıyetten ben corekotu yagıyla masaj yapılmasınında buyumesinde etkili oldugunu duymustum...

moon tesekkur ederim.hepsini deniyorum ama pek bi farklılık yok:KK43:

o tamamen hormonel yaa bazılarında o yiyecekler etki verebilir bazılarında asla vermez ... yani herkezde çekirdek yiyerek buyutebilseydi inanın meme silikonu diye birşey olmazdı .... slikon yaptır arkadasım cok cok rahatsızsan tek caren bu yani :KK34:

silikonu da düşünüyorum ama param yokki ona da.delircem artık yakında napim diye düşünürken

canım hani pek mantıklı gelmeyebilir şimdi söyleyecegim evlilik ertesi imkansız bi durum ama hani bu psikolojiyide kaldıramıyosun sonuçta çalışıyorsan kredi çekebilirsin 3-5 bin tl arası fiyatlar değişiyor ... silikon fiyatları ...

mantıksız olur mu hiç ilgilendigin için tesekkür ediyorum ayrıca.ama işte ben ögrenciyim son sınıftayım bana da kredi vermiyorlar.inan ki onu bile arastırdım bir sürü gittim geldim bankalara.bi care bulamadım

anladım cnm cidden üzüldüm adına :KK59: belki şimdi yaptıramazsın ama şuan bu psikolojiyi kafandan atmaya çalış dicem artık ... yani ilerde belki bebegine süt verince buyurler ... olmazsa eşini ikna eder yaptırırsın .... :44:

Kim dört dörtlük ki canım? Her insanın farklı kusuru - takıntısı vardır.
Yaş ilerledikçe takıntı falan kalmıyor. Eski takıntılarına gülmeye başlıyorsun. :90:
Evlilik öncesi - hele hele nişanlından habersiz slikon yaptırmanı tavsiye etmem tatlım.
Bazı erkekler için dudak ve gögüs slikonu eşlerinden uzaklaşma nedeni olabiliyor.
Rabbim dermanı olmayan dertlerden korusun. Evlendikten sonra birlikte karar vererek
bu çareye başvurabilirsiniz. Sanırım pişman olup çıkarttıranlar oluyor.
Ömür boyu saadetler dilerim canım. :KK16:

merhaba arkadaslar.benim de gögüslerim küçük ve yaza kadar bişeyler yapmam lazım.yazın evlenicem.AllAH aşkına gercekten ne işe yarıyorsa bana yardım edin.kafayı yiycem bu yuzden psikolojim bozuldu nolur yardım edin:KK43:

çörek otu yagıyla masaj büyütüyor ama bırakınca sönüyor tabi yinede evlenen kadar yaparsan faydasını grürüsn ben aşağı yukarı bir ay yapıpbıraktım

canım bişey sorcam silikon yaptırmayı düşünüyosunuzz gerçi bnde düşünüyormm ama günahd değilmii.S

çörekotunu deniycem tesekkur ederim..evet günah tabiki Allahın verdiği sıfatı bozuyosun

çörekotunu deniycem tesekkur ederim..evet günah tabiki Allahın verdiği sıfatı bozuyosun

ne alaka arkadaşım yaa allah aşkına bir insanın psikolojisi ruh saglıgı bozuksa bunu duzeltmesi gunah falan degil bırakın bu husnu kuruntuları ... bir kadın vb. bir çok kadın dogumdan once memeleri veya göbegi normal iken doğumdan sonra memeler keçi memesi gibi sünenler karnı dizlerine kadar sunenler var ... şimdi bu kişiler boylemi dogduki allahın verdigini değiştirmiş oluyor ... hadi bu sebepleride gectim bir genc kız memeleri kötü diye utanıyor mutsuz ve kendini erkegi karsısında ezik hissedecegini dusunuyor ... nedir yani kendini erkeğine guzel gosterme cabalarımı gunah ? yada o psikolojiden kurtulmma çabalarımı ?

öfff adım atsan günah muhabbetleri nedense hep kadınlara munhasır ... :KK19:

canım sende hem mutsuzsun hemde gunah diyorsun çelişki bence sonucta çörek otuda bir fayda saglarsa asıl olan kucuk memelerini buyutmus olacaksın ve gercekte oyle olmayan birseyi bişiler kullanarak değiştiriyorsun aynı şey birisi cerrahi mudahale birisi lokman hekim mudahalaesi !

Son düzenleme:
Isırgan otunun çayını içiyorlar bu sitede kızlar bende bir kaç haftadan başlayacağım kızların bazıları 75 den 85'e kadar çıkmışlar bazıları sonuç alamamış ama ben bu 1 kaç hafta içinde denemeye başlayacağım..ayyy buarada heycanla söyleyim bunu benim en yakın arkadaşım denedi ve gözlerimle gördüm sonuç aldı:KK1::KK1::KK1:bunuda söyleyim hemen ya internette satılan bitkisel %100 doğal ve BAKANLIK onaylı kremler var en yakın arkadaşım 60 tl ye aldı göğüsleri dikleşti ve büyüdü biraz sarkıktı onunki 12 kilo verdi bunun sonucunda göğüsleri sarkmıştı o toparlanması için kullandı ama etkisini gördü bende ısırganı deniycem eğer o olmazsa alcam o kremden..Şimdiden şifalı günler dilerim:KK19::KK19::KK19:

canım benim seni anlıyorum ya en yakn arkadaşımn durumundasn şu an.ama onun göğüsleri hem küçük hem de sarkık..bence önmli olan büyk göğüslü olmk değl dik göğüslü olmk.sıkı göğüslere sahp olduğun sürece erkekler büyüklüğü o kadar da takmıyor.sana duşta şok masajını öneriyorm.buzla da masaj yapabilirsn..ewlenmeden önce silikon yaptrma derim ben.ewlendkten snra eşin büyük göğüs istiyorsa,zaten yaptırırsınz.birlkte karar wermk daha iyi.

tesekkur ederim de nasıl yapılıyor bu sok masajı bi tarif edersen cok sevinirim

duşta ılıktan biraz daha sıcak suyu göğüslerine yarım dakika kadar tutp daha snra tazkli soğk su tutarsan etkisini görürsn cnm.sadece göğs değl wücudnda sıkılaşmasını istediğin her yere ypabilirsn.

X