Bana yalan söyleyin:(

E

EU3

Ziyaretçi
arkadaşlar merhaba başlığım biraz ilginç olabilir belki ama evet gerçekten bana yalan bulun ya...cumartesi günü yarım gün yani 2 ye kadar çalışıyoruz fakat izin alamam vermezler bana yalan bulun o gün işe gelmemem lazımsenağlama

cumartesi günü nişanlımın istanbuldaki evini satışı için istanbula gitmem lazım onunla gitmezsem çatlarım ben gitmesem benim arabama başkaları binip gitçek satışa kıskançlığım tuttu nolur yardım edinŞeniz

dürüst davranın, olduğu şekliyle anlatın ve izin isteyin...

cumartesine cok var hasta rolü yap perşembeden ve cumarteside cok kötüyüm gelemiyorum 2 gün evde dinlenicem de..benim aklıma bu geldi bende yalan bulamam iş yerine..inş gidersin canım nişanlınla ama bukadarda kıskanc olma...

doğru söyleyemem biliyorum vermezler bildiğiniz patronlarda değil onlar...hasta olsam bile gelceksin diyen tiplerden:nazar:

yalan er yada geç ortaya çıkar böylesi inan bana daha kötü...en basit gerçek en mükemmel doğrudan üstündür...en azından ya ortaya çıkarsa diye stres yapmazsın...h.içi fazla çalışıp telafi ederim dersin olmaz mı

aklıma o günün gecesi arayıp kayınvalidemin kalp krizi geçirdiğini söylesem yanına istanbula gidiyoruz desem acaba bende rapor isterlermi sırf kıllık olsun diye isterlerse naparım:1no2:

yalan er yada geç ortaya çıkar böylesi inan bana daha kötü...en basit gerçek en mükemmel doğrudan üstündür...en azından ya ortaya çıkarsa diye stres yapmazsın...h.içi fazla çalışıp telafi ederim dersin olmaz mı

zaten aramız iyi değil bahane yaratırlarmirmirmirmir

rapor al en kolayı, tüm doktorlar veriyor. kaydirigubbakcemile3

En iyisi git bir doktora ( özellikle sağlık ocağı doktoru olsun onlar daha kolay rapor veriyor) hastayım de, biraz da ağız yap raporu alki işin sağlam olsun.:jeyyar:

yokdaha neler canım allah korusun kayın valideni neden böyle bir duruma düşürüyorsun ...:dilcikar:
yola gidiceksin ya yolda size bişey olsa kimsenin saglıgı ile yalana baş vurma ....yasakkelime

kısmetinde varsa gidersin yoksada zaten gidemezsin ....
bekle gelecek zaman sana neler vericek..
ama bukadar büyük bir yalana gerek yok bence ..:eek:klava:

aklıma o günün gecesi arayıp kayınvalidemin kalp krizi geçirdiğini söylesem yanına istanbula gidiyoruz desem acaba bende rapor isterlermi sırf kıllık olsun diye isterlerse naparım:1no2:

bence bu cok kötü bir yalan.
unutma yalancının mumu yatsıya kadar yanarmıs.
bence dogru soyleyın cuma gunu istanbul'a gıtmenız gerektıgını soyleyın.
kaldıkı merak ettım acıkcasıı bankalar cumartesı calısıyormu ???:kahve:

tatlım kesinlikle bunu yapma...
Allah'ın sopası yok derler ya,
bu tarz yalanlar genellikle çok kısa bi süre sonra gerçege dönebiliyor
asla birilerini üzecek yalanlar söylemeyin
karşındaki patronun bile olsa insan canı için üzülür
yalanın yanı sıra bi de kul hakkına girme
ayrıca ya hangi hastanede söyle derlerse ne diceksin?
rezil olmak da var işin içinde....
elfidaya aynen katılıyorum
çok onemli bi işim var mutlaka gitmem lazım de
izin verirler emin ol
ayrıca bankacıyım demişsin
cumartesi çalışmıyor bankacılar
yanılıyor muyum tatlım?

hayır sakın böyle bir şey yapmayın...
ciddi bir yalan bu...
her insanın bir zayıf tarafı vardır...
ben tatlı dille bu işi halledeceğinizi düşünüyorum...[

meslektaşım biz cumartesileri çalışmıyoruz :nazar:
ayrıca kayınvalidenle ilgili uydurduğun yalan çok iğrenç :mymeka:
hastayım de gitme bu kadar kasmana gerek yokkaydirigubbakcemile

Zamanında eşim, babama şaka yapmak istemiş ve telefon açıp "baba geçmiş olsun desene bana, motosikletle kaza yaptım" demişti. Zavallı adam nefessiz eve gelmişti. Sonuçta olaydan tam 3 gün sonra eşim motosikletle kaza yaptı.
Öncelikle işinize saygı duymalısınız, orası sizin ekmek tekneniz. Önemli bir nedeniniz yok zaten olsa izni rahat alırdınız. Ya gidin açıkca nedenini söyleyip izin alın yada uyduracağınız yalana kimseyi katmayın. Neden kaynananıza hastalık yüklediğinizide anlamıyorum. Kendi ailenizden birinide seçebilirdiniz bu konu için değilmi? (Tabiki kimsenin alet edilmesini istemem ama buna değinmedende geçemedim)

Canım ona olmaz buna olmaz bizimde çaydanlık cinimiz yokki bize yalan uydur diyelim.sen en makul bir şekilde isteğini sun.şansını dene verdiler gidersin.vermediler gidemezsin

bebs'in dediğine katılıyorum...aynena.s
bu arada nasıl bi işyeriymiş bu böyle be...ölsen bile bırakmıyolar galiba
avrupa yakasındaki şahika gibi harbiden ŞAŞIRDIM

X