Bana sen farklısın derken ne demek istedi ?

Iyi bi sey demis

Bende bu sorunun çocukça olduğunu düşünüyorum özgüven eksikliği gibi,bırakında zaman geçtikten sonra kim neyden hoşlanıyor yada hoşlanmıyor açığa çıksın

çevrenle çok iletişim kurmuyorsan ,soğuk görünüyorsan gizemli gelmişsindir oğlana;ben de duymuştum aynı cümleyi sonra büyü bozulunca tanıyınca bırakıyor böyle tipler o yüzden üzülmek istemiyorsan hiç başlama ha diyorsan ki olsun her şeye razıyım sonunda ayrılık da olsa başla derim o zaman...

bu erkeklerin kiz tavlamak icin kullandigi fix kelimedir, erkeklerin hayatina giren her kadin ne hikmetse "farklidir"

Farklisin demisti esim bana sebebini sormuştum, oturmasini kalkmasini nerede nasil davranacagini biliyorsun dogru kararlar veriyorsun demisti..

Sizde sorun ayip degil gunah degil :)

Neyimden hoşlandin?erkeklerin egolarini tatmin etmek icin sorduklari en mal soru?
Cevablarida hep ayni sanirim,sen farklisin...
Terk etmek istediklerindede, Seni hak etmiyorum yada yanlis zamanda karşılaştık..

çok büyük anlam aramana gerek yok bence hoşuna gitsin diye söylenmiş bir şey ilk defa mı flört ediyorsun biriyle?

şimdi şey yapmak istemiyorum ama gelliiiip geçici bu minnoş konuşmalar. başka nasıl tavlıcak ki? hemen kanma

tipini beğenmiştir. kimse tipini beğenmediği biriyle birlikte olmaz. bi çekim vardır demi.

"Sen diğerlerinden farklısın"
"Sen benim gerçekten sevdiğim ilk kadınsın"
"Sen çok özelsin"
"Sende değişik bir şeyler var"

Klasik erkek yalanları

Aslinda bunu sevinmelisiniz. Guzellik gecici, huy kalici. Evlenecegim kisi " sen guzelsin o yuzden seni seviyorum" dese ayrilirdim, nerde kaldi karakter/ huy/ kalp temizligi.. ya yarin o guzel yuzumde bir sivilce cikarsa?

Okurken konuyu biri şaka yapiyor, galiba dalga geciyor diye düşündüm.hoşluk tekerlemesi gibi alt alta kelimeler dizilmiş. Baktim arkadaş ciddi anlatiyormus saka filan degilmis,gulerken toparlandim

Bircok sebebi olabilir nebilelim. Benim cok siradan buldugum birini bir başkasi cok farklı görebilir.
Herkesin kendince sebebleri vardir.

Koptum ya cidden haklısınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…