Bana sen farklısın derken ne demek istedi ?

Hakikaten diğer kızlardan farkliymissin
Adam tipini değilde karakterini begenmis diye hayiflaniyorsun.
Adam haklı gerçekten çok farklısin
hdhwhdhajhsa

Hoşlandığım erkek var bana gelip hoşlandığını söyledi, ben de ondan hoşlandığımı söyledim ve o bana hoşlandığını söyledikten sonra bana soru sordu; "neyimden hoşlandın ?" diye. Ben de ona cevap olarak; "iyi birine benziyorsun, hoşsun" dedim. Sonra ben de doğal olarak ona sordum ayni soruyu, sen neyimden hoşlandın diye. O da bana; " sen faklısın" dedi sadece. Burda bana "sen farklısın" derken ne demek istedi ? Siz olsanız bunu ne için derdiniz birine ? Benden gerçekten hoşlandığı için mi demiştir yoksa başka birşeyden mi kastetti ?
klasik kız etkileme cümlesidir..bütün kızlar hoşlanır bu sözden kendilerinin diğer kızlardan farklı olduğunu düşünürler.sanırım bu çocuk çooook kız tanımış

klasik kız etkileme cümlesidir..bütün kızlar hoşlanır bu sözden kendilerinin diğer kızlardan farklı olduğunu düşünürler.sanırım bu çocuk çooook kız tanımış
Merak ettim şimdi, eğer bunu bir kiz bir erkeğe "sen farklisin" deseydi o zaman ne olcakti ?

Merak ettim şimdi, eğer bunu bir kiz bir erkeğe "sen farklisin" deseydi o zaman ne olcakti ?
insanların inanmaya en meyilli oldugu yalanların basta gelenlerindendir...
gaz veren sözdür. "hey yavrum hey, harcanıyosun buralarda, bunlar bilmez senin gibi adamın değerini, yürü kim tutar..." anlamına gelir. tabiki yalandır. inanmamalıdır.yalana maruz kalmış erkektir.

X