Bana rahat battı galiba

Artik hangi ruh haliyse yapiyorsunuz bilmiyorum ama esiniz bu derece takip edildiğini ogrenirse sizden soğur, ben soğurdum yani, evliyiz diye her alana müdahale etme hakkimiz oldugunu düşünmüyorum, bir de gizli. Bosanma sebebi.

Ailesinde abilerinin hataları var eşleri kendi anlattı ama bizde hiç böyle bisey yaşanmadı şimdiye kadar
Eltilerin bana böyle şeyler anlatması içime kurt düşürmek huzurumu bozmak için olduğunu düşünürüm.eskiden vah vah der üzülür teselli ederdim ama çoğu elti ve görümce bilerek anlatıyor bunları bak dikkat et kendine güvenme senin de başına gelebilir gibisinden

Çözümü söylüyorum size, bu sitede takılmamak. Yani en azından bdv kısmında. Ne zaman buradakileri okusam kıskançlık seviyem paranoyam hepsi artıyor normalde hiç yok denecek kadar az duygularim bir anda tavan yapıyor bunları bosverin hamileliğinize odaklanin bu tatli zamanlarin keyfini cikarin derim
Hem bir de şöyle bir şey var bebisiniz her duygunuzu hissediyor unutmayın

Ailesinde abilerinin hataları var eşleri kendi anlattı ama bizde hiç böyle bisey yaşanmadı şimdiye kadar
Eşimin abisinin yaptığı şey beni hiç ilgilendirmez, isterse her gün eşini aldatsın umurumda olmaz. Bunu gelip anlatan eltilerimle de merhaba merhaba dışında muhabbetim olmaz. Eğer bu kişilerle oturup kalkıyorsanız etkilenirsiniz. Markete gidip bir şey almadan gelmek bile dolu bir aktivite bana göre. Aile toplantıları, özel günler dışında kimseyle samimi olmamanızı öneririm. Mesafeli olmak her zaman yarar getirir.

Ne yaşanırsa yaşansın gidip 3. şahıslara anlatmak yok benim evlilik anlayışımda. Ya güvenirim ya da şüpheleniyorsam belli etmeden peşine düşerim. Adam bir şey yapmıyorsa, işinde gücündeyse, bana saygıda kusur etmiyorsa ben de ona haksızlık yapamam. Eşim benim hakkımda böyle düşünse bir süre sonra bıkkınlık gelir, soğurum kendisinden.

Ruh hastasısın.
Umarım eşim görür ve seni boşar.

Başka bir arkadaş 2 3 gün önce benzer konu açmış kimse ona bu kadar olumsuz kırıcı yorum yapmamıs eski ve bilinen bir üye olduğu için mi acaba
Nabza göre şerbet gibi üyeye göre de yorum yapılıyor bir cok konuda denk geldim
Buradaki konu sahibine yüklenildiği kadar diğer konu sahibine yuklenilmemis sorunum diğer konu sahibi veya üyeler değil çok dikkatimi çekiyor
Baya baya bazı benzer konular veya yorumlarda üyelere göre yorum yapılıyor
Yokyaa siz boşanıp yeniden mi evlendiniz yoksa evliliğiniz devam mı ediyor 2018 de boşanma ile ilgili konunuz var mahkemede ne giysem gibi tuhaf bir konu

Son düzenleme:
Boşuna kuruntu yapmayın, yapacak insan, kuzene falan ihtiyaç duymaz, yapmayacaksa çocuk değil, onlara uymaz.

Eşim benden gizli yazışmalarımı takip etse ben de bunu fark etsem ondan buz gibi soğurum.
Yaptığınız çok çirkin.
Çocuk takip eder gibi.
Adam sizden her uzakta olduğunda böyle mi yapacaksınız?
Evliliğinizde sorun yokken bu durumdaysanız Allah eşinize yardım etsin.

Diğer konuyu görmedim ama WhatsApp ı okumak ve bir şey yok diye iyice kuşkulanmak normal değil ki.

Hormonlardan dolayı olabilir. Ayrıca whatsapp tek iletişim yöntemi değil ki. Yapmak istese her türlü bir yol bulur. Başka güveninizi kıracak olaylar olmadıysa hiç düşünmeyin. Bebeğinize odaklanın. Bugünleri zehir etmeyin kendinize.

Çünkü artık bazı üyelerin gerçek karakterini çözmeye başlıyorsunuz. Vannessa olsun ya da ferhans olsun ne bileyim aklıma bunlar geldi bu kişileri mesela tanıyoruz ve doğal olarak ona göre yorum yapıyoruz. O konuyu ben de görmedim ancak bu konu sahibini de tanımıyorum yine de biliyorum ki yaptığı şey ciddi anlamda bir ilişkinin sarsılması için yeterli. Hem gizli gizli tüm özel konuşmalarını indirecek ve gelen giden tüm mesajları kontrol edecek hem de bir şey yok diyip daha da kuşku ve paranoya yapacak. Ben eşimin böyle bir olayını yakalasam bana göstermediği ruh hastası bir kısmı varmış derim. Bahanelere sığınmaya gerek yok.

"Kadın hissediyorsa vardır bir şey" tezi her durum için geçerli değildir. Bunun gerçek olduğu vakalarda ufak tefek falsoları yakalanmış olan ama eşine, evine mükemmel davrandığı için kondurulamayan erkekler vardır. Ve bu durumlarda genelde bir yerden patlak verir. Salın adamı bir falsosu yok işte hamilelikten bunlar hep.

Anladım

Ben dediğiniz konuyu anladım onu da okumuştum. Eğer aynı konudan bahsediyorsak o üye bu düşüncelerini sadece içinden geçiriyordu yanlış hatırlamıyorsam. Yani kendi paranoyası olduğununda az çok farkındaydı. Burda kızılan nokta bu üyenin gizli gizli yazışmaları okuması sanırım. Ve bir şey olmamasına rağmen hala şüphelenmesi.

Ama üyeye göre yorum yapıldığını ben de düşünüyorum bazı konularda. Bu konuda size katılıyorum

Sadece o konuda değil bir cok yerde konuda profil de yorumlarda dikkatimi çekti

Çok örnek olacak ama mesela normalde bilindik bir üye, manyak gibi açtığı her konuda beddualar dağıtıyor etrafa. O üyeyi tanıdıkça kendini acındırarak açtığı yalanla süslediği dışardan haklı göründüğü konuları irdelemeye başlıyorsunuz. Emin misin bak öyle değil şöyle olmuş olmasın sen olunca ben öyle bekliyorum vs gibi cevaplar veriliyor ve ne hikmetse de hiç sekmez ya yalanı ortaya çıkıyor ya da başka bir planı. Nabza göre şerbet değil de o şekilde düşünün.

Geçmiş problemler veya hormonlar güzel giden bir ilişkiye dinamit koymayı gerektirmez üstelik birlikte çocuk dünyaya getirmeyi planlarken. Yazdığın, kocam bir şey yapmıyor mu kısmı bile yakın arkadaşınız olsam sizi dövmeme yeterli Bir kendine gel tokatı lazım anlaşılan. Evliliğini bozmaa.

Kuzenlerine değil eşinize güvenmiyorsunuz. Kendinizi kandırmayın. 7 senelik evliyim eşimin telefonunu elime bile almam aklıma bile gelmez.Şehir dışına gider bazen aramam bile ya ne bileyim müsait değildir belki diye o arar diye kafa dinlesin gitmişken diye . Güveniniz yok. Dış insanları suçlamayın . Altın çamura da girse altındır çünkü

yapmak isteyen her türlü yapar ikimci bir telefon alır yine yapar izmire gitmesine gerek yok aynı apartmanda bile yapar o yuzden kuruntu ile yaşamayın sakın hayatı zehşr edersiniz kendinize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…