Bana rahat battı galiba

Yokyaa

Acı yok raki
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2014
269
93
32
Selam kızlar uzun zamandır aktif değildim yeniden gönderileri okudukça bende bir derdimi paylaşmak istedim. 2 senelik evliyim 7 aylık hamileyim çok şükür evliliğimde ufak tefek problemler dışında bir problem yok. Konum şu eşim daha önce yani bundan 4 5 sene öncesinde İzmir'e yaşıyordu orada bekar bir hayatı vardı. Şuan oradan iş aldı ve 15 20 günlüğüne orada olmak durumunda gideli 10 gün oldu. Bizim aramızda gizli saklı yoktur telekominikasyon uygulamamız bile birbirimizde hep açık istesek kimle konuşup ne yapıyoruz rahatlıkla bakarız. İstediğimiz zaman görüntülü konuşuruz gece bile arasak açmadigimiz zaman olmaz. Ama benim içime kurt düştü İzmire giderken whatsap uygulamasını kopyaladım kendime ona gelen tüm mesajları okuyabiliyorum. Ya kimse mi yazmaz belli kişiler ile belirli sohbetler olumsuz tek bir durum yok. Ben bir erkeğin böyle temiz kalabilme ihtimaline olan inancımı yitirmisim:) acaba anladı bilerek mi temiz kimseyle wpden konusmuyo diyorum. Ama içim çok huzursuz oraya gittiğinden beri. Yaptığım yanlış ama napıyım çok huzursuzum. Sizce bu konuyu salmalımıyım yoksa hissediyorsam doğrudur diyip devam mi etmeliyim. Yaptığımdan da utanıyorum açıkçası ama bilemedim kızlar yaa..

Neden böyle bir hisse kapıldınız bende de güven sorunu var ama şükür eşime 3 senedir hiç yansıtmadım içim.icimi yesede belli etmiyorum
Nasıl olsa yaptıysa ayağıma gelir karşıma çıkar diyorum
Ama bende bu his oluştuğu an aldatıldigim hissi yani gerçekten öyle olmuş oluyor 2 ay önceden hissetmiş birşeyler olduğunu düşünmeye başlamıştım hatta rüyamda tek tek kadını evi evinin içinde ki resimleri vs görmüştüm rüyadan bir kaç gün sonra anlatmıştım eski eş psikolojik destek al demişti
Ama şak diye ortaya döküldü herşey kadın rüyamda ki kadındi öyle hiç takip mesaj vs yokken karşıma çıktı yani

O nasıl oluyor . Telefonu pcden watsabı acınca bıle anlaşılıyor .
Yanı bunu takmayın ya boşverın
Yaparsada kendıne saygısı yokmuş dersınız
Biraz önce panık atak krızı yaşadım
Ölüyorum ,can cekısıyorum gıbı ..Oluyor
Bosverın valla hayat kısa . Canınızı sıkmayın gece gece
Bisey yapsa nolcak yapmasa nolcak

Sebebi eski bekar yaşadığı şehirde olması oradaki kuzenlerine vs asla güvenmiyorum evli olmalarına rağmen eşlerini aldatan tipler başka bir şehirde olsa bu kadar dert etmezdim. Evet bende karşıma çıkar nasilsa diyorum ama duramıyorum yinede

Daha önce çok gitti hic yapmadim aklima bile gelmedi. Artık hamilelikten mi yoksa kurduğum için mi bilmiyorum. Ciddi hic bir problemimiz yok hayatımızın merkezinde ikimiz varız ve herseyimiz şeffaf ortak zaten böyle olduğu için neden bunu yapıyorum ki diyorum ama yapıyorum

Öyle vallahi değmiyor hiç üzülüp ağlamaya beni tanıyanlar sen çok kiskanctin bide aldatıldın nasıl şimdiki eşine güveniyorsun diyorlar vallahi yapan kendine yapıyor aldatıyorsa en fazla boşanır yolumuza gideriz ya da çoluk çocuk olursa çaresiz kalırsam o Zaman düşünürüm diyorum
Hiç belli etmem renk vermem eşime kiskandigimi vs
Yaparsa ortaya çıkacağını bir şekilde önüme geleceğini biliyorum

Kötüyü çağırmayın boşverin bakın bebeğiniz herşeyi hissediyor bırakın eşiniz orada iken sizde kendinize göre plan yapıp vakit geçirin dinlenin vs
Geçen ay benim eşimde yeğenleri ile gitti İzmir'e 4 5 gün kaldı günde 1 kere ya aradım ya aramadım ben aramayinca o aradı yazdı sürekli
Erkekleri çok da poh pohlamaya abartmaya gerek yok
İşte beni kıskanıyor vs diye havalara girebilir boşverin

Ben bir erkeğin böyle temiz kalabilme ihtimaline olan inancımı yitirmisim:) acaba anladı bilerek mi temiz kimseyle wpden konusmuyo diyorum.
Bunu eşiniz sizin için düşünse ne hissederdiniz? İş için eski yaşadığınız yere gitmeniz gerektiğinde bir haltlar karıştırır mı acaba dese ve gizlice konuşmalarınızı takip etse üzülmez miydiniz?

Boşverin gerçekten diyorum hormonlardan olabilir

Elbette çok üzülürdüm zaten diyorum ya kızıyorum farkındayım mesele bu duyguma engel olamamam şuan

Ya yapacak olan her türlü yapıyor öyle takip le WhatsApp la vs olacak şey değil boşverin hiç takılmaya değmez kötüyü çağırmayın

Elbette çok üzülürdüm zaten diyorum ya kızıyorum farkındayım mesele bu duyguma engel olamamam şuan
Öncesinde hiç birseyini gördünüz mü eşinizin bu konuda yada öncesinde önceki ilişkiler de anne baba ilişkisinde aldatma vs var mıydı

Sadece rahat batmasi olarak aciklanamaz bi durum bu, belki bir hastaliginiz da var?
Belki geçmiş bilinçaltına yerleşmiş problemlerim sebebi ile böyle davranıyorum. Belki hormonlar ... ama hala bak diyorum ki nasıl ya gerçekten hiç bisey yapmiyomu benim kocam... mesele aslında kocama güvenmemek değil galiba kardeşimde gitse yapar babamda olsa yapar yorumunu yapardım sanırım suanki kafayla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…