Bana rahat battı galiba

Yapmıyordur yapmayan erkekler var

Evet 2. Evliligim ilk evliligim çok zor geçmişti ve bitirmiştim

Bazen bi tokata ihtiyaç duyup napiyorum ben ya dediğimiz zamanlar olabiliyor malesef anlamlandıramadığım bi şekilde o dönemdeyim

Daha önce çok uzak kaldık hic yapmadık aklima dahi gelmedi bu sefer böyle oldu. Benim derdim şu normal değil farkındayım bu sebeple sizlerden destek istedim

Ben buna gerçek hayatta çok şahit oluyorum.Alistim artik.Bugun bir otizm konusunda da dikkatimi çekti.3 aylıkken TV izleten anneye bir kaç kişi dışında sert çıkan olmamış.Ki kadın özel eğitim yerine sadece kreşe göndermiş .

iyi gidiyor dediğiniz evliliğe bakın tüm konuşmaları takip ediyor kimin yazdığını görüyor adama alan tanımıyorsunuz. iyi evlilik böyle değildir üzgünüm. iyi bir evlilikte çiftler birbirilerine alan tanırlar şüphe duymazlar. birbirine güvenirler. siz bence tedavi olmalısınız.

Zaten sorun şu 2 senedir hep böyleydi suan ilk defa yaşanan bir durum ilk gebeliğim hamilelik hormonu nedir bilmem nasıl etkiler bilmem acaba hormonlardan mi diye size danistim zaten

Wp'yi nasil kopyaladiniz yahu? Onu bi anlatin.

Yaptığınız kendinizi kurmak, üstüne üstlük bir şey yapmamış adama da anladı kesin yapmıyor demek. Hamilelik hormonları vs anlıyorum benimde eşim 2 hafta gitmek zorunda kaldı ama hamile olduğum için daha da panik bir şkeilde her fırsatta arayan kişiye bunu yapmadım yapmam da. Bunları anlarsa gerçekten ayıp olur, gururlu biriyse de kırar döker sizi.

Çok çirkin bir hareket. Hem de hiç şüphe yokken. Eşim yapsa fena bozarım. Hiç mi arkadaşlarımla özel konuşmam olmayacak illa aldatma mı olması lazım. arkadaşım belki eşimin bilmesini istemediği bir durumu bana yazıcak bu ne şimdi. Bu arada kopyalama dediğiniz şey bilgisayarınıza qr kod okutup açmasa onu görebilir, görüyordur da muhtemelen.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…