Bana mı tuhaf geldi . Arkadasımın flörtümün fotosunu beğenmesi...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Son şansım mı 😅
Amca evet .
Evlenmek marifet olarak görmedim.
Sen evlenmişsin de ne olmuş kezban seni.
Zavallı ezik .
Defol git şuradan hak ettiğin sıfatları teker teker saydırma bana
Kalıkkk kızzz :KK70:
Seni evde kalmış. Nasıl hırs yapmış. Bişi dicem hem koca buldum hem doğurdum çatlaaaaa :KK70:
Düşmanlarla yarışırız para çokk para çok 😎

Kızım defol git şurdan kezban.
Erkenden evlebdirmiş ailen heralde
Benim gibilerin hayatını bilmezsin sen.
Nasıl bir hayat anlatsana :KK70: sabah akşam amcalara flört diyorsun :KK70: kendibi 18 sanan seren serengil seni hahahhaha
Yaşadığın hayat kafana taktığın sorundan belli :KK70: sanal aşıklar sizi. Ha gayret )çhdhshd

Kalıkkk kızzz :KK70:
Seni evde kalmış. Nasıl hırs yapmış. Bişi dicem hem koca buldum hem doğurdum çatlaaaaa :KK70:
Düşmanlarla yarışırız para çokk para çok 😎
Kezban işte evlenmeyi marifet sanmış.
Zavallı seni.
Doğurdun ne büyük marifet.
Dünyaya zehirli tohumlarını salmışsın kendin yetmiyormuşsun gibi

Nasıl bir hayat anlatsana :KK70: sabah akşam amcalara flört diyorsun :KK70: kendibi 18 sanan seren serengil seni hahahhaha
Yaşadığın hayat kafana taktığın sorundan belli :KK70: sanal aşıklar sizi. Ha gayret )çhdhshd
Sanal mı😅
Kezban bak sen konuş kız dök içini ama dikkat et kocan dövmesin sonra seni

Kızım defol git şurdan kezban.
Erkenden evlebdirmiş ailen heralde
Benim gibilerin hayatını bilmezsin sen.

Yalnız ailesi erken evlendirmeler 20-25te gidiyor. Flörtle aşkla bulan da 25-30da gidiyor. Hani hızlı yaşayanlarda 30-35te aşk meşk gidiyor. Yani sizin geç kalmanızın marjinallikle alakası yok. Hiç çocuk gelin getiri yapmayın yani😁😁 Ben baya hızlı yaşayanlardandım, çatır çatır sevişip buldum 29-30 bandında evlendim.

Kezban işte evlenmeyi marifet sanmış.
Zavallı seni.
Doğurdun ne büyük marifet.
Dünyaya zehirli tohumlarını salmışsın kendin yetmiyormuşsun gibi
:KK70: benden olması bence senden olmasından daha iyi. En azından çağa ayak uyduran bi bebem oldu ya sen ? Kurudun kaldın evdee :KK70: sanal bulmuşsun adamı ondan bundan kıskanıyorsun. Ama demiyorsun ki bu adamın profil neden açık. Gerçi neden diyesin amca kaçar mazallah :KK70:

:KK70: benden olması bence senden olmasından daha iyi. En azından çağa ayak uyduran bi bebem oldu ya sen ? Kurudun kaldın evdee :KK70: sanal bulmuşsun adamı ondan bundan kıskanıyorsun. Ama demiyorsun ki bu adamın profil neden açık. Gerçi neden diyesin amca kaçar mazallah :KK70:
Amca ne ya dkkfkfkfkfkgkgkgkv

Sanal mı😅
Kezban bak sen konuş kız dök içini ama dikkat et kocan dövmesin sonra seni
Bu ne alakadır ? Beni niye dövsün ? O kadar alakasız yazıyorsun ki. Bence ben dayak yersem ( ki imkansız değil , kimse de dayak yemek için evlenmez) sesim çıkar , ama ya senin ? Bir de bu komikmiş gibi davranman.

15 sayfadır soluksuz dalga geçerek aşağılamak da artık... Ortaokul zorbası mısınız bu nedir ya?
Mune Mune
Ağzımı bozdurdıksr ya
Ne evde kalmışlığım kaldı ne bilmem ne
Ayıptır ya .
Terbiyesiz aşağılıklar.
Nasıl izin veriliyor anlamıyorum.

Bu ne alakadır ? Beni niye dövsün ? O kadar alakasız yazıyorsun ki. Bence ben dayak yersem ( ki imkansız değil , kimse de dayak yemek için evlenmez) sesim çıkar , ama ya senin ? Bir de bu komikmiş gibi davranman.
Kız elleşme artık yazık. Öyle inanmak istiyor, hayallerindeki gibi mutlu olmanı kaldıramaz.

Ağzımı bozdurdıksr ya
Ayıptır ya .
Terbiyesiz aşağılıklar.
Kocasıyla arası bozuk flörtüme yürümüş demeniz çok ahlakiydi tabii. Evli bir kadına bilip bilmeden tek bir beğenisine hüküm vermeyin deyince mahalle ağzıyla atar yaptığınız için dalga geçmeye başladılar. İlk üslubunuzu bozan sizdiniz.

Hadi ordan be.
Evde kocana sesin çıkmaz senin.
Aşağılık defol şuradan
36 yaşındayım evet evde kaldın diye aşağılafığun kadın 2 tane üniversite okudu kariyer yaptı sen yaptın mı
Bir tane salak bulup evlenmeyi marifet sanmışsın.

Ağzımı bozdurdıksr ya
Ayıptır ya .
Terbiyesiz aşağılıklar.
Sen çünkü çok saygılısın. Çok güzel cevaplar verdin değil mi ? Aklınca gelmişsin buraya , mazlumu oynama. Ben bak hiç diyor muyum sana neden izin veriyorlar diye ?
Sen bir kadının dayak yemesine gülecek kadar değişiksin.

Kocasıyla arası bozuk flörtüme yürümüş demeniz çok ahlakiydi tabii. Evli bir kadına bilip bilmeden tek bir beğenisine hüküm vermeyin deyince mahalle ağzıyla atar yaptığınız için dalga geçmeye başladılar. İlk üslubunuzu bozan sizdiniz.
Ya tamam avukat

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X