Bana mı tuhaf geldi . Arkadasımın flörtümün fotosunu beğenmesi...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Tek amacı insanları yükseltip, vöhşettt tiimm, sizin yüzünüzden konu açamıyor insanlar diye ağlaşmaktı, ama tutmadı tabi.

Amacı nedir bilemem de, buysa da haklı çıkarıyorsunuz.
15 sayfadır sürmekte olan dalga geçerek aşağılama halini okuyorum. Bu kadar da olmaz ama. Koca koca insanlar, bir çattın iki çattın, üç de benden çattın... 15 sayfa boyunca saç başa girene kadar uğraşmak nedir?

Hadi ordan be.
Evde kocana sesin çıkmaz senin.
Aşağılık defol şuradan
36 yaşındayım evet evde kaldın diye aşağılafığun kadın 2 tane üniversite okudu kariyer yaptı sen yaptın mı
Bir tane salak bulup evlenmeyi marifet sanmışsın.
Ne biliyosun ? Valla merak ediyorum yanımda falan mıydın ?
Niye ağırına gitti ? Elin evli karısını gelip buraya , evli mutsuz erime yürüdü yazan sensin. Konu da bir terbiyesi varsa o sensin.

Hadi ordan be.
Evde kocana sesin çıkmaz senin.
Aşağılık defol şuradan
36 yaşındayım evet evde kaldın diye aşağılafığun kadın 2 tane üniversite okudu kariyer yaptı sen yaptın mı
Bir tane salak bulup evlenmeyi marifet sanmışsın.
Bu daha kötü ama ya. 2 üniversite oku, kariyer yap, Brad 'in yandan kamyon çarpmış modeli için kendini parala dur ortada. Yazık hayatlar.

Sen çünkü çok saygılısın. Çok güzel cevaplar verdin değil mi ? Aklınca gelmişsin buraya , mazlumu oynama. Ben bak hiç diyor muyum sana neden izin veriyorlar diye ?
Sen bir kadının dayak yemesine gülecek kadar değişiksin.
Kızım defol git şuradan.
Git kocana yap atarunu

15 sayfadır sürmekte olan dalga geçerek aşağılama halini okuyorum. Bu kadar da olmaz ama. Koca koca insanlar, bir çattın iki çattın, üç de benden çattın... 15 sayfa boyunca saç başa girene kadar uğraşmak nedir?
Valla bu kadarına çok rastlamıyorum. Değişik yani, insanı çıldırtan bir yapısı var.

Ne biliyosun ? Valla merak ediyorum yanımda falan mıydın ?
Niye ağırına gitti ? Elin evli karısını gelip buraya , evli mutsuz erime yürüdü yazan sensin. Konu da bir terbiyesi varsa o sensin.
Kes sesini ban yiyecem biliyorum senin gibi biri yüzünden çık git şuradan.
Konu saçmaysa yazma bana ne yapıştın
Aynaya bak kendinle dalga geç sen
Liseyi zor bitirip kocaya gitmiş burda atar yapıyor bana.
Seninki gibi hayatı ne yapayım ben.

👏

Dertleri ne bilmiyorum.
Herkes kendi hayatında yediği kazıkları burda tanımadığı insanlardan çıkarıyor
Linç kültürü işte
Bide yapıştılar gitmiyorlar

Kes sesini ban yiyecem biliyorum senin gibi biri yüzünden çık git şuradan.
Konu saçmaysa yazma bana ne yapıştın
Aynaya bak kendinle dalga geç sen
Liseyi zor bitirip kocaya gitmiş burda atar yapıyor bana.
Seninki gibi hayatı ne yapayım ben.
Tmm sen mimarsın. Hayal gücünün genişliğinden ikna oldum:KK70: Valla ilk kez ban yediğime hiç üzülmeyeceğim. Senide alacağım yanıma çünkü.

Neden korktuğu şimdi belli oldu:KK70:
Lizz seni evde kalmış :KK70: ondan demek bu like takıntın :KK70:

Adam için açtığı 4.konusu. Profiline bakıyoruz diye diğer konuları gizledi.

1.konu : Adam ilk buluşmada tanışmak için evine çağırmış , forumda gitme demiş üyeler.

2.konu: Sonra adam whatsapp durumuna korona oldum yazmış. Geçmiş olsun diyeyim mi demiş. Forumda yazma demişler.

3.konu : Kızlar geçmiş olsun deme demiştiniz , geçmiş olsun dedim ; sevgili olduk demiş. Adamla otururken telefonda mesajlaşmış biriyle adam. Konu sahibi kim o demiş. Adam iş için demiş. Konu sahibinin 6.hissi çok kuvvetliymiş. Acaba adam işle ilgili mi yazmış , biri mi varmış.

Bu da 4.konusu.

Arada direkt adamla ilgili olmasa da yakında evleneceğim , özel bölgem fiziksel olarak normal mi ? Doktor normal dedi sizce öyle mi , diye de bir konusu var. Eşi normal bulur mu diye endişelenmiş.

Adam için açtığı 4.konusu. Profiline bakıyoruz diye diğer konuları gizledi.

1.konu : Adam ilk buluşmada tanışmak için evine çağırmış , forumda gitme demiş üyeler.

2.konu: Sonra adam whatsapp durumuna korona oldum yazmış. Geçmiş olsun diyeyim mi demiş. Forumda yazma demişler.

3.konu : Kızlar geçmiş olsun deme demiştiniz , geçmiş olsun dedim ; sevgili olduk demiş. Adamla otururken telefonda mesajlaşmış biriyle adam. Konu sahibi kim o demiş. Adam iş için demiş. Konu sahibinin 6.hissi çok kuvvetliymiş. Acaba adam işle ilgili mi yazmış , biri mi varmış.

Bu da 4.konusu.

Arada direkt adamla ilgili olmasa da yakında evleneceğim , özel bölgem fiziksel olarak normal mi ? Doktor normal dedi sizce öyle mi , diye de bir konusu var. Eşi normal bulur mu diye endişelenmiş.
En az 1 hafta forun ikimizden de kurtuldu :KK70: ne diyim 😬

Oysa flörtünüzü beğenen kadını linçlesek bizden iyisi yoktu.
Yoo ben kimsenin linçlenmesini istemedim .
Herkes fikrini söyleyip geçicekti.
Yoo sana öyle gelmiş ne var bunda denilip geçselerdi konu benim yaşıma bilmem neme geliyor normal mi sence.
Ayıptır ya

Yoo ben kimsenin linçlenmesini istemedim .
Herkes fikrini söyleyip geçicekti.
Yoo sana öyle gelmiş ne var bunda denilip geçselerdi konu benim yaşıma bilmem neme geliyor normal mi sence.
Ayıptır ya
E sende bana ilk olarak dayak yedin bilmem ne dedin, o ayıp değil mi ?
Kusura bakma ne dediysem hiç pişman değilim. Ayıbın yolunu kaybettin sen çünkü.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X