Bana mı tuhaf geldi . Arkadasımın flörtümün fotosunu beğenmesi...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ne kadar tırnaklarını çıkarmış, önüne gelene erkeeeme tokaaanmaağğ diye gezinen kadın varsa erkeği tipsizdi. Bi kere bile mi şaşmaz ya.
Ay hayatımda hiç bir erkek için bu kadar erkeğime dokunma fln moduna girmedim, s Serengil gibiKi lisedeyken yerel popüler bir radyocuyla sevgiliydim. Sonrasında adam az buçuk ünlü de oldu. Üniversitedeyken de okuduğum şehrin meşhur çalgıcı takımından birileri resmen peşimde dönmüştü yani. Asla böyle herkesler peşinde moduna girmedim.
Keza şimdi on yıldır aynı adamlayım unumu eledim ona rağmen bugün bitse biter yenisini de istersem bulurum. Hiç bir erkek için böyle kadın gömüp aranıyor yelloz kocasıyla da arası kötü diye mahalle teyzeliği yapmam.
Erkek delisi kadın özgüvensizliği de en beteri be

16 yaşında bir genç kızın konusunu okuyorum sandım. Meğer 36 yaşındaymışsınız. Flört ettiğim çocuk demişsiniz de büyümüştür artık o.

İftira atmadım sadece olabilir mi dedim
Adamın dötünü kaldırmadım yaptığımız birşey yok .

Evet öyle maalesef.
Sen öyle olmadığını düşün elindekiyle idare et
İftira atmamışsın pardon 36 yaşına gelip evlenemediğin için carttt diye çatlamışsın vaştan söylesene tek şansım bu herif diye herif dediğimizde amcadır kesin

İftira atmadım sadece olabilir mi dedim
Adamın dötünü kaldırmadım yaptığımız birşey yok .

Evet öyle maalesef.
Sen öyle olmadığını düşün elindekiyle idare et
Adamın g.tü uzaya gitti merak etmeyin.

Ya he he, Brad Pitt 'in bu kadar hayranı yok.

Hesabı herkese açıkmış öylesine begenmişte olabilir

İftira atmamışsın pardon 36 yaşına gelip evlenemediğin için carttt diye çatlamışsın vaştan söylesene tek şansım bu herif diye herif dediğimizde amcadır kesin
Son şansım mı
Amca evet .
Evlenmek marifet olarak görmedim.
Sen evlenmişsin de ne olmuş kezban seni.
Zavallı ezik .
Defol git şuradan hak ettiğin sıfatları teker teker saydırma bana

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…