Bana dua edermisiniz??

avebru

Guru
Kayıtlı Üye
19 Nisan 2007
1.154
20
Arkadaşlar yarın sabah 8.30 da hastaneye gidiyorum. Normal doğumda ısrarlı olduğum ve zamanımda geçtiği için (40+5 olcaz yarın ) suni sancı verilecek. Bu zamana kadar hiç sancım olmadı ve açılmam var mı yok mu bilmiyorum..

Bana ve oğluma dua eder misiniz? Bu zamana kadar hep Allah'a sığındım ve doğumu düşünmemeye korkmamaya çalıştım..Ama bu kadar yakın olmak biraz korkutuyor insanı..

Allah inşallah dileyen herkese hayırlı evlat ve kolay doğumlar nasip eder ( banada yerimseniben)

canım heyecanlanman, endişelenmen ve korkman çok normal, bende suni sancı ile normal doğum yaptım. beni doğumhaneye götürdüklerinde heyecandan ölecektim. doğum hakkında o kadar çok şey söyleniyor ki, insan ister istemez korkuyo. sakin olmaya çalış, güzel şeyler düşün, oğlunun mis kokusunu içine çekeceğin, o pamuk tenine dokunacağın, o unutulmaz ve hiçbirşeye değişilmeyecek anları düşün. benim dualarım seninle. kısa sürede sıkıntısız bir doğum diliyorum sana.

ebrucum hayırlı doğumlar canım arkadaşım....
yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik bu güzel maratonun...
mevlam hepimizin yardımcısı olsun.....
zaten kendini iyice hazırlamıştın normal doğuma ve rabbim hayırlısıyla kavuşturur evladına....
ben doğumhanede bu olaya birebir şahit olunca dahada alıştım çok güzel bişey bebeğin sesini çığlıklarını duymak nasipse sen yarın bu duyguyu hayırlısıyla tadacaksın.....
darısı bizlerin başına arkadaşım dualarımız seninle......

Allah hayırlı dogumlar nasip etsin.inşallah bebişini sagsalim kucagına alırsın..iyi haberlerini bekliyoruz..

dualarımız seninle canım allah kolay doğumlar nasip etsin bizi habersiz bırakma

Allah hayırlı doğumlar nasip etsin inşallah canım ne şekilde hayırlıysa o şekilde doğurursun artık..doğum stresini düşünme oğluşunu kolların arasına aldığın anı düşle derim bu diğerinden daha heyecan verici,güzel hbrlerini bekliyoruz,dualarımız sizinle...

Hayirli Doğumlar.oğluna Kavuşacağin O Ani Düşün Ve Sakin Ol Canim

Ebrucum,bak bekledigin na geldi.Sen de mis kokulu,samur sacli,guzeller guzeli bebisine kavusuyorsun.Sen cok guclu bir insansin.Strese girmeden Allaha siginip gireceksin doguma.Bu kutsal ana hazirsin zaten uzun suredir.Sen hepimizi guzel guzel ugurladin,simdi sira bizde.Saniyorum sadece mayis anneleri degil tum hamisler senin dogumunu bekliyor a.s :dance: Hepimiz senin duaciniz.Ozellikle bu kadar zorlanmana ragmen normal dogum diye israr etmeni de inanilmaz kutsal buluyorum.Darisi bebbe olmak uzere normal dogumunu bekleyen tum arkadaslarin basina.....:1hug:

ebrucum inşallah herşey istediğin gibi gelişir ve oğluna sağ sağlim kavuşursun dualarımız seninle iyi haberlerini bekliyoruz

canım Allah sana ve henüz doğum yapmamış diğer mayıs annelerine de kolay doğumlar nasip etsin. dualarımız sizinle....

ebrucuğum canım herşeyin gücünü veriyor Allah..dualarım seninle..cok güzel atlatacaksın güzel haberlerini paylaşacaksın:)

Allah yardimcin olsun Ebru.. Surekli dua ediyorum, hem senin icin, hem de diger hamileler icin.. Umarim cok kolay ve rahat bir dogum olur, bebegini mutlulukla kucagina alirsin..

canim bende ilk cocugumu 42-iki gun gecmisti suni sanciyla dogum yaptim.guzelim nersey goz acip kapayana dek gececek oglunu kucagina alacaksin.inan herseyi unutacaksin.canim biraz zahmet cekeceksin belki ama dusun gelecek olan mukafatir okadar buyukki guzelim.dualarimiz seninle canim.hayirli haberlerini bekliyoruz.

allah yardimcin olsun canim
ne guzel yarin bebisine kavusacaksin onu dusun yuzunu goreceksin minicik ellerinden opeceksin
allahim isteyen herkeze nasip etsin
dualarimiz seninle ve tum hamislerle

Allah sen ve senin gibi arkadaşalrın yardımcısı olsun... sağ salim bebeklerinize kavuşursunuz inşallah..

inşallah bebişin dogmustur ve sancıların kısa sürmüştür...rabbim yardımcın olsun...hersey dilediğin istediğin gibi olsun...

daha dogum yapmadıysan ve sancı çekiyorsan rabbim sana öyle bir guc ve irade versinki bir avazda kurtul inşallah...

allah herşeyin hayırlısını versin inşallah belki şu an doğumdasındır rabbim yardımcın olsun inşallah
sağlıkla bebeği kucağına alırsın

Ebrucum maşallah çok güzel bekledin şimdiye kadar, bundan sonrası içinde sorun yaşamadan gönlünden ne geçiyorsa onu yaşarsın inşallah...Allahtan sana yardım diliyorum, sağlıkla bebeğini kucağına alırsın inşallah...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…