Gebeliğe Hazırlık bana cevap verirmisiniz

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

menekse42

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Kasım 2008
67
0
43
merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım ben 9 aylık evliyim ve hiç korunmadık. bebek istiyorum ama bugüne kadar olmadı adetlerim falan düzenliydi doktora gittim daha henüz tedavi için erken diyor ama benim içim hiç rahat değil 29 yaşındayım her adet gününde acaba mı dıyorum ama olmuyor bu ay adetim 4 gün falan gecikti ama tam test yaptım sonuç alacam adet oldum deneyımlı olanlarınızdan yardım ıstıyorum ne yapmalıyım stres yapma dıyorlar ama elinde değil yapıyorsun

sonucu nezaman alacaksın canım bu arada nekadar stres yapma desekte hiç birimiz uygulayamıyoruz

maalesef negatif sonucu aldım herkes bişey soyluyorbulunduğum ilçede konusunda ıyı bı doktor yok öğretmen olduğum için izinde pek alamıyorum ne yapacağımı bilemez durumdcayım moralim alt üst oldu

canım 9 ay uzun bi süre değil diyorlarkorunmamışsında bence başka doktora git ne derse desin bir sene beklemek istemediğini söle boşa zaman kaybı bişi varsada ona göre tedbirini alırsın inş bişi çıkmaz. sağdan soldan duyduklarını boşver sen hemen eşinle birlikte bi doktora görün için rahat etsin yoksa böle çok sterse yaparsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…