bana biraz tavsiye lütfen

breakforlove

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2007
1.400
3
Merhaba arkadaşlar. Benim sorunum uyku, geceleri uyuyamıyorum buna alıştıran benim sürekli yazı yazmamdı, genelde yazı yazarken geceleri tercih ediyordum yada resim çizerken ama bu alışkanlık en azından belki 4 yıl olmuştur fakat bundan kurtulmak için elimden geleni yaptım mesala; ''24 saat uyumadım'' belki akşam olurda erken yatarım düşüncesiyle fakat enterasan olan 24 saat uyumasamda yine gece saat 4 oldumu ben uyuyordum. Sanki uyku saatlerim otomatiğe çevrilmiş ve ben hiç birşey yapamıyorum. Gece uyuyuncada uyumam da çok saat alıyor abartısız en 18 saat....
Artık çok sıkıldım çünkü kalktığımda yada uyumadığımda her ikisinde de bana gösterdiği psikoloji çok kötü, sanki kendimi yarım hissediyorum, yemek yemiyorum tam 48 kiloya düştüm süreklide sigara içiyorum bu durumum ailemide çok fazla üzüyor beni üzdüğü kadar, hayatımdan da zevk alamıyorum bilmiyorum bende sabah uyanmak kahvaltımı yapıp televizyon izlemek istiyorum yada işlerime yetişmek ama bir türlü olmuyor ve ben neyapacağımı fazlaca şaşırdım. Bu alışkanlık beni bir gün yarım beyne çevireceğine inanıyorum. Hiç birşeyden tat alamıyorum sıkılıyorum bu benim işlerimide engel oluyor , sürekli elimde olmadan erteleniyor herşey bana kötü iç açıcı gözükmüyor çünkü saatlerimi doğru dürüst yaşayamıyorum... Bana bir tavsiyede bulunun lütfen ben hiç iyi değilim :çok üzgünüm:

Olmuyor bütün fonksiyonlarım durmuş yada otomatikleşmiş:çok üzgünüm: hatta tiyatro çalışmalarım var ama çalışmalarımda bana verilmiş bölümleri okurken kafam hiç birşeyi almıyor beynimin sanki :%99 almışım gibi, öylece aptal aptal bakıyorum gözlerim karıncalaşıyor, bazen se başım dönüyor yüzüm ise bembeyaz oldu sanırım yemek yemediğimden kaynaklanıyor...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…