Bana bir akıl verin ne yapmam gerekiyor??

zehracaner

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2024
69
9
30
Merhabalar ben burda yeniyim. 10 aylık evliyim. Severek evlendim. Evliligimde bu zamana kadar hiç bir sıkıntı yaşamamıştım. Öncelikle asıl konuya gelmek istiyorum. Eşime iş yerinden bir arkadaşı mesaj olarak başka bir kızın hesap linkini göndermiş. Bende bunu görünce hesaba baktım bildiğimiz fake hesap sıfır takipçi hiç bir gönderi falan yoktu ve hesap gizli bile değildi. Bende şaşırdım sordum eşim onu evt iş yerinden arkadaş gönderdi fakat Bende başka bir arkadaşa yolladım benle ilgili bir konu değil dedi. Fakat kafam çok karıştı ben ardından kendi hesabımdan o kızın hesabına mesaj gönderdim merhaba diye yazdım. Merak ettim acaba kullanılıyor mu diye. Ben cevap beklerken sonra Bir baktım engellemiş beni. Neyse dedim ardından eşimin hesabından da kontrol ettim ordan yazarım dedim bir baktım ordan da eşimin hesabını engellemiş. Başka arkadaşıma baktırdım arkadaşta hesap görünüyordu. Yani bildiğiniz hem benim hesabımı hem de eşimin hesabını engellemisti. Arkadaşım birz kurcalamak istedi sanırım o da istek falan atmış ardından hesabın sahibi hesabını tamamen kapattı. Ben bu işten bir şey anlayamadım arkadaşlar biri bana akıl versin. Kocamdan şüphelenmeye başladım gerçekten kafam allak bullak. Bu saat oldu oturmuş düşünüyorum. Evt basit bir konu gibi görünebilir fakat içim içimi yiyor.

sordum eşim onu evt iş yerinden arkadaş gönderdi fakat Bende başka bir arkadaşa yolladım benle ilgili bir konu değil dedi

Baya baya eşinizle ilgili. İki kişi direkt birbirine mesaj göndermek varken niye eşinizi araya soksun ki? Benim midem bulandı

Bence hiç basit bir konu değil. İşkillenmekte son derece haklısınız. Aklımdan bir sürü senaryo geçti ama hiçbirinde eşiniz masum değil :KK43: Ben sizin yerinizde olsam elimde bir iş varken, mesela kahvaltı hazırlar bulaşık yıkarken falan ve özellikle hiç önemsemediğim bişeyi soruyormuş gibi sorardım. Sanki öylesine sormuşum gibi.. Böylece eşiniz kendini daha rahat hissedip daha uzun açıklamalar yapabilir. Zaten yalan söyleyen insanlar genelde çok açıklama yaparak konuşur. Yalan söylerse de illa meydana çıkar. Ama siz sert çıkarsanız onun işine gelir kestirip atabilir, üste çıkabilir ve cevap alamazsınız. Belki de gerçekten ilgisi olmayabilir. Sormadan anlaşılmaz bence.

Birkaç arkadaş arasında dönen fake hesap. Çok saçma hakikaten. Bence eşinle sakince güzel bir andayken konuş. Aklım takılıyor anlam veremedim merak ediyorum vs sorabilirsin. Kendi ile ilgili olmasa anlatır zaten. Ama kendisi ile ilgisi varsa sert tavırla karşılık verebilir, geçiştirmek ister belki. Eşinin huyunu sen bilirsin. Bence en doğrusu açık açık sormak

Hesabın sahibi olan kişi istek ve mesaj atanı engellediğine göre ve eşiniz de engellenmiş olduğuna göre??

Bu sorunun doğru cevabını hiçbir zaman alamayacaksınız.

Bence hiç basit bir konu değil. İşkillenmekte son derece haklısınız. Aklımdan bir sürü senaryo geçti ama hiçbirinde eşiniz masum değil :KK43: Ben sizin yerinizde olsam elimde bir iş varken, mesela kahvaltı hazırlar bulaşık yıkarken falan ve özellikle hiç önemsemediğim bişeyi soruyormuş gibi sorardım. Sanki öylesine sormuşum gibi.. Böylece eşiniz kendini daha rahat hissedip daha uzun açıklamalar yapabilir. Zaten yalan söyleyen insanlar genelde çok açıklama yaparak konuşur. Yalan söylerse de illa meydana çıkar. Ama siz sert çıkarsanız onun işine gelir kestirip atabilir, üste çıkabilir ve cevap alamazsınız. Belki de gerçekten ilgisi olmayabilir. Sormadan anlaşılmaz bence.
Telefonu sürekli ortada olur benden hiç bir şeyini gizlemez hatta arada elime alır kurcalarim. Bana karşı çok ilgili gerçekten abartısız söylüyorum yeti gelir eliyle besler beni. Sadece bu olaydan sonra bir türlü anlam veremedim konduramiyorum bir türlü. Sordum askim o benle ilgili bir konu değil arkadaş bana attı bende başka bir arkadaşa gönderdim falan filan

Muhtemelen fake hesap açmışlar ya milleti oradan stalklıyorlar ya da başkaları ile yazışmak için o hesabı kullanıyorlar.
Eşinizin bahanesi ne kadar doğru bilemeyeceğim ama çok saçma şeyler dönmüş. Keşke hemen sormak yerine takipte kalsaydınız, ne döndüğünü o şekilde anlardınız.

Birkaç arkadaş arasında dönen fake hesap. Çok saçma hakikaten. Bence eşinle sakince güzel bir andayken konuş. Aklım takılıyor anlam veremedim merak ediyorum vs sorabilirsin. Kendi ile ilgili olmasa anlatır zaten. Ama kendisi ile ilgisi varsa sert tavırla karşılık verebilir, geçiştirmek ister belki. Eşinin huyunu sen bilirsin. Bence en doğrusu açık açık sormak
Bence de fake hesap 👍

Merhabalar ben burda yeniyim. 10 aylık evliyim. Severek evlendim. Evliligimde bu zamana kadar hiç bir sıkıntı yaşamamıştım. Öncelikle asıl konuya gelmek istiyorum. Eşime iş yerinden bir arkadaşı mesaj olarak başka bir kızın hesap linkini göndermiş. Bende bunu görünce hesaba baktım bildiğimiz fake hesap sıfır takipçi hiç bir gönderi falan yoktu ve hesap gizli bile değildi. Bende şaşırdım sordum eşim onu evt iş yerinden arkadaş gönderdi fakat Bende başka bir arkadaşa yolladım benle ilgili bir konu değil dedi. Fakat kafam çok karıştı ben ardından kendi hesabımdan o kızın hesabına mesaj gönderdim merhaba diye yazdım. Merak ettim acaba kullanılıyor mu diye. Ben cevap beklerken sonra Bir baktım engellemiş beni. Neyse dedim ardından eşimin hesabından da kontrol ettim ordan yazarım dedim bir baktım ordan da eşimin hesabını engellemiş. Başka arkadaşıma baktırdım arkadaşta hesap görünüyordu. Yani bildiğiniz hem benim hesabımı hem de eşimin hesabını engellemisti. Arkadaşım birz kurcalamak istedi sanırım o da istek falan atmış ardından hesabın sahibi hesabını tamamen kapattı. Ben bu işten bir şey anlayamadım arkadaşlar biri bana akıl versin. Kocamdan şüphelenmeye başladım gerçekten kafam allak bullak. Bu saat oldu oturmuş düşünüyorum. Evt basit bir konu gibi görünebilir fakat içim içimi yiyor.
kesinlikle kendisi ile ilgisi var yoksa neden gerçekleri anlatmasın ve siz engellenesiniz
ama ortada ne dönüyor anlamlanrıramadım

3-5 erkek aralarında fake hesap açmış milleti stalkluyordu.
Sizde ne düz insansınız bariz kendi hesabınızdan merhaba yazıyorsunuz.
Hiç mi fake adresiniz yok ya da düşünemediniz yav 😀
Fake hesaptan da yazdırdı fakat ardından mesaj istek bölümünü kapattı bir süre sonra da hesabı komple kapattı. Yaklaşık 2 saat sonra falan da hesabı tekrar geri açıp bu defa isim değişikliği yapmis

bence boşuna paranoya yapıyorsun
bazen arkadaşlar bizi saçma sapan şeylerin içine çekmeye çalışabiliyorlar
mesela benim bir arkadaşım exine takıntılı, kendisine istek atan her fake hesabı exine ait zannedip başımı şişirir whatsappta

hesap sahibi engelleri bastığına ve sonradan hesabı kapadığına göre rahatsız olmuş belli ki

Hemen çok önemli bir konu varmış gibi davranmayın, belki de sahiden saçma sapan bir şeydi, bir işler çeviryorsa zaten kokusu çıkar, bu konunun üzerine düşmeyin ki bir hata yapıyorsa nasıl olsa anlaşılmıyor diye daha rahat yapsın siz de öyle yakalayabilirsiniz, erkekler sonuna kadar inkar eder

X