bana akıl verecek birileri lütfen

Aynı zamanda doğum kontrol hapı kullanıyordum

Dediğiniz gibi hormon bozukluğum vardı Çoooook teşekkür ederim, alıştık çok şükür

Bana da çok normal gelmiyor fakat daha çok yeni evlisiniz bu tür şeylerin oturması zaman alır. Eşin de açık sözlüymüş ne güzel. Birbirinize açık olup, zor durumda kalmadan olayı oraya getirmeyin bence. Evliligin başında nasıl başlarsa öyle gider. Bir de hassas bir yapın var belli ki, hamilelik de erken olmuş ihtiyaç duyduğunda muhakkak yardım al. Evlilik, çocuk şifa olur inşallah rahatsızlıklarina da

Çoook teşekkür ederim,çok kısa bi zaman diliminde konuşarak bu sorunu aştık

gerçekten akıl almak için açtığım bi konu. evlilikte masturbasyon doğal bi şey mi? eşim sanki bu olağandışı gibi bir şey davranıyordu aslında o yüzden nasıl tepki vereceğimi bilemedim
Ay tabi ki doğal bir şey. Ruh haliniz huzursuz oldugu için onu yansıtıyorsunuz diğer durumlara da. Gercekten cocuk sahibi olmak istiyor musunuz biraz bunun üstüne yogunlasin

Bana göre evlilikte masturbasyon normal. Ben de eşim olmadığı zamanlar yapıyorum. Bazen insan kendi kendine olmak istiyor o yüzden çok büyütmeyin kendinizce. İlk zamanlarda ben de hamile olduğumda korkmuştum nasıl bakacağım acaba yeterli miyim diye. Hepsi geçiyor, istedikten sonra kadınların yapamayacağı hiçbir şey yok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…