Göz Makyajı Balıkesirde güzel kaş alan kuaför var mı???

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

Penolophe

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
28 Kasım 2012
1.629
1.564
Merhaba arkadaşlar... Balıkesire yeni taşındım.. Hiç iyi kaş alan bir kuaföre denk gelemedim.. Kaşlarım maf oldu.... Balıkesir- Merkez de yaşayan arkadaşlarım hangi kuaförleri öneriyor sunuz???

kofor nejata git pttnin sırasında kime sorarsan söyler çok ünlü bi kofor nurcan war sarı bi kız ona aldır cok guzel alır.

Arkadaşların tavsiyelerine katılıyorum. Söz konusu kuaförlerin yaptıkları işlerde çok başarılı olduklarını biliyorum. Eğer evin yeni diş hastanesine yakın ise bir bayan kuaförü ve güzellik uzmanı olarak sizi misafir etmek isterim. Ayrıca benzer konular da her türlü tavsiyeyi verebilecek tecrübeye sahip olduğumu bilmenizi isterim. Saygılarımla iyi günler. Kuaför Selma Güzellik Salonu. Diş hastanesi önündeki kız yurdu karşısındayım.

Merhaba arkadaşlar... Balıkesire yeni taşındım.. Hiç iyi kaş alan bir kuaföre denk gelemedim.. Kaşlarım maf oldu.... Balıkesir- Merkez de yaşayan arkadaşlarım hangi kuaförleri öneriyor sunuz???[/QUO
ben 4 yıldır balıkesirde yaşıyorum bende buraya taşınınca baya kuaför aradım bir çok kuaför değiştirdim insan alıştığı kişi gibi alsın istiyor ama bulmak zor ben bahçelievlerde oturuyorum kuaför sibel var istersen tavsiye edebilirim sen nerde oturuyosun bilmiyorum ama kaşımı gören nerde aldırdın diyor ben memnunun hiç kırmıyor kırmadığından baya gidiyor

Yeşillinin orda Murat-Orhan iyi alıyordu en son. Bahçelievlerde de Esin' e aldırmıştım güzel almıştı. :)

arkadaşım çok çok teşekkür ederim.. önerilerin için.. Bahçeli evler mahallesi tam olarak ne tarafında kalıyor.. bilgilendirirsen sevinirim..

kofor nejata git pttnin sırasında kime sorarsan söyler çok ünlü bi kofor nurcan war sarı bi kız ona aldır cok guzel alır.

kuaför nejata hiç gitmedim ama metini çok duydum.. bende saçlarımı kestirmek için gitmeyi düşünüyordum.. önerin için çok teşekkür ediyorum..

Arkadaşların tavsiyelerine katılıyorum. Söz konusu kuaförlerin yaptıkları işlerde çok başarılı olduklarını biliyorum. Eğer evin yeni diş hastanesine yakın ise bir bayan kuaförü ve güzellik uzmanı olarak sizi misafir etmek isterim. Ayrıca benzer konular da her türlü tavsiyeyi verebilecek tecrübeye sahip olduğumu bilmenizi isterim. Saygılarımla iyi günler. Kuaför Selma Güzellik Salonu. Diş hastanesi önündeki kız yurdu karşısındayım.

İlginiz için çok çok teşekkür ediyorum.. Yeni diş hastanesi tam olarak ne taraf da kalıyor.. Yani hangi mahallede.. Eğer yolum bir gün diş hastanesine düşerse tabikide uğramak isterim...

Merhaba arkadaşlar... Balıkesire yeni taşındım.. Hiç iyi kaş alan bir kuaföre denk gelemedim.. Kaşlarım maf oldu.... Balıkesir- Merkez de yaşayan arkadaşlarım hangi kuaförleri öneriyor sunuz???[/QUO
ben 4 yıldır balıkesirde yaşıyorum bende buraya taşınınca baya kuaför aradım bir çok kuaför değiştirdim insan alıştığı kişi gibi alsın istiyor ama bulmak zor ben bahçelievlerde oturuyorum kuaför sibel var istersen tavsiye edebilirim sen nerde oturuyosun bilmiyorum ama kaşımı gören nerde aldırdın diyor ben memnunun hiç kırmıyor kırmadığından baya gidiyor

Cevabın ve önerin için çok teşekkür ediyorum.. Evet dediğin doğru ben de Balıkesir e taşınmadan önce sürekli aldırdığım bir kuaför vardı.. Çok da memnundum. Buraya geldim.. Gittiğim kuaförlerden memnun kalmadım.. kaşlarım bozuldu... birde üstüne kaslarımda küsdü sanırım çok dökülme olmuşdu.. 3 aydır aldırmıyorum kaşlarımı yeni yeni kendine geldi.. yağ filan kullandım.. bende paşaalanı mahallesinde oturuyorum... acaba söylediğin kuaför tam olarak nerede kalıyor.. bilgilendirirsen sevinirim.

Merhaba arkadaşlar... Balıkesire yeni taşındım.. Hiç iyi kaş alan bir kuaföre denk gelemedim.. Kaşlarım maf oldu.... Balıkesir- Merkez de yaşayan arkadaşlarım hangi kuaförleri öneriyor sunuz???

Sibel arkadaşımdan bahsedilmiş. Kendisi SİBELLA Kuaförü işletmektedir. Salonu ise benim salonumun 15 mt. ilerisinde başlayan sokağın sonuna doğrudur. Size yardımcı olacaktır. Arkadaşlar yeni Diş Hastanesi Bahçelievler Mah. Teknik Lise Caddesinin sonuna doğru bulunan Kız yetiştirme yurdunun arkasındadır. Benim salonum da kız yurdunun tam karşısıdır. Vaktiniz olursa bir çay ikram etmek isterim.

Sibel arkadaşımdan bahsedilmiş. Kendisi SİBELLA Kuaförü işletmektedir. Salonu ise benim salonumun 15 mt. ilerisinde başlayan sokağın sonuna doğrudur. Size yardımcı olacaktır. Arkadaşlar yeni Diş Hastanesi Bahçelievler Mah. Teknik Lise Caddesinin sonuna doğru bulunan Kız yetiştirme yurdunun arkasındadır. Benim salonum da kız yurdunun tam karşısıdır. Vaktiniz olursa bir çay ikram etmek isterim.

Cevapladığınız için çok çok teşekkür ederim... Adres tam açıklayıcı oldu... Yolum düşerse tabiki de uğramak isterim.. İlginiz için teşekkür ederim..

arkadaşlar kesinlikle murat orhan kuaförde elif hanım. ben de balıesir'e ilk gittiğimde çok araştırmıştım. bu kulubün yazılarından da çok faydalandım o yüzden sizleri de kendi tecrübelerimden bilgilendirmek istedim. gönül rahatlığı ile gözü kapalı elif hanım derim ;-)

X