Balıkesir de tatilll yeriiii

Kızlar, merhaba
Balıkesir de tatil yapmayı düşünüyorum ama hangi ilcesinde ve daha önce gideniniz varsa otel pansiyon fiyatlari nelerdirrr?????

Ayvalık'ı tavsiye ederim ama öyle barı diskosu olan bir yer değil. 5 yıldızlı herşey dahil otelleri yok. zaten pek enerji dolu orda burda dağıtan genç nüfus da yok. çocuğunuz ve eşinizle sakin sakin yüzebileceğiniz kilometrelerce uzayan bir sahili, harika bir denizi, altın kumu ve mütevazi otelleri var. ücretler gayet uygun ama dediğim gibi sesszi sakin bir tatil için ideal. abartılı ve coşkulu günler geçiremeyebilirsiniz.

balayımızı orda, mütevazi bir otelde yapmıştık :KK16:

Kızlar, merhaba
Balıkesir de tatil yapmayı düşünüyorum ama hangi ilcesinde ve daha önce gideniniz varsa otel pansiyon fiyatlari nelerdirrr?????

Ayvalıkta denize girecek yer yok ama sarımsaklı en uzun plaj ve mavi bayrağa sahip bir denizi var mükemmel :KK52: eğer düşünürsen denize 5 dk lık yürüme mesafesinde pansiyonumuz var iyi tatiller:KK3:

Ayvalıkta denize girecek yer yok ama sarımsaklı en uzun plaj ve mavi bayrağa sahip bir denizi var mükemmel :KK52: eğer düşünürsen denize 5 dk lık yürüme mesafesinde pansiyonumuz var iyi tatiller:KK3:

Merhabalar;
Bende tatil için ayvalık düşünüyorum yardımcı olursanız çok sevinirim.
Fiyat konusunda bilgilendirirseniz çok sevinirim. Bayram sonrası düşünüyoruz.

Merhabalar;
Bende tatil için ayvalık düşünüyorum yardımcı olursanız çok sevinirim.
Fiyat konusunda bilgilendirirseniz çok sevinirim. Bayram sonrası düşünüyoruz.

Tatlım özelden msj attım reklam olur diye burdan yazmadım bayram sonrası için düşünüyorsanız şimdiden arayıp anlaşırsanız yer ayırmanızda fayda var

Canım özelden cvp atamadım tşk ederim. İki numara yazmışssın ikiside aynı yermi ayrı yerlermi ? İki pansiyon adı yazmışsın anlayamadım

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Canım özelden cvp atamadım tşk ederim. İki numara yazmışssın ikiside aynı yermi ayrı yerlermi ? İki pansiyon adı yazmışsın anlayamadım

Tatlım ben ilgilenmiyorum pansiyonla ailemin numarası onlar birine ulaşamazsan diğerinide verdim sezon başladığı için telefonlar yoğun oluyor yoksa iki numarada tek pansiyon için

Tatlımm pansiyonunuzun resimleri var mı ? Aradım konuştum ailenle ama resimde görsem çok iyi olacak özelden

Tatlım ben ilgilenmiyorum pansiyonla ailemin numarası onlar birine ulaşamazsan diğerinide verdim sezon başladığı için telefonlar yoğun oluyor yoksa iki numarada tek pansiyon için

Bizde düşünüyoruz sarımsaklıda banada mesaj atarmısın teşekkürler

X