Bale günah mı?

Eşinizden daha çok siz onu tehdit edip de kışkırtmışsınız. Uzaklaştırma alacaksanız alın. Bunu adama niye duruyorsunuz? Öfkelensin de size delil olsun diye mi?

Keşke tek kusuru bale istememesi olsaydı, acil boşanın yoksa delirirsiniz gerçekten, mesajlara bakınca ne nane olduğu belli eşinizin. Madem en az üç psikolojik rahatsızlığınız var neden evli duruyor sizinle. Kendinizi kurtarın bu pislik nankör adamdan. Adam ülkenin kurucusuna düşman zihniyeti burdan belli. Tabi sevmez Atatürk’ü o olmazsa köle olurdunuz ona.

Eşinizden daha çok siz onu tehdit edip de kışkırtmışsınız. Uzaklaştırma alacaksanız alın. Bunu adama niye duruyorsunuz? Öfkelensin de size delil olsun diye mi?
Hayır ben ailemin yanında il dışındaydım boşanmayı kabul etmişti tebligat göndereceğim demişti 12 gün sonra bana ben geliyorum oraya çocuğumu kaçıramazsın çocuğumu alıcam getiricem tarzında konuştuğunda uzaklaştırma almaya gidiyorum alamazsın diye söyledim. Gerçekten polisi arayıp aradım da ama yine de geldi

Adama s. Git diyorsunuz ama beni öldürür peşimi bırakmaz da diyorsunuz ben anlamadım bu işi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…