Baldız hikayesiymiş

canım bak şimdi eşini bir kere yakalamışsın tamam bu suçluluk yüzsüz değilse ömür boyu yeter ona . baldız hikayelerine giriyor diye ablana sarkacak diye birşey yok bu bir fantezi meselesidir adam bu konudan hoşlanıyordur ama ablana bir zaafı yoktur çoğu kadının p.rn.larda babacık kelimelerini arattığı araştırmalarda çıkmış bu babasıyla ilişkisi olduğunu göstermez ama bu konudan zevk alıyordur.sen sakinliğini koru onu biraz utandır ama sakın ters ters davranma yapacaksa da gizli saklı yapmaya devam eder zaten ama ters davranırsan bu davranışı sürekli yapma eğiliminde olacaktır yasaklara merak daha fazla olur unutmayalım

CANIM NİYE GİRMİŞ O ZAMAN OTUR Bİ KONUŞ DAHA YENİSİNİZ YAWW

Normal bir s.. Hikayesi olsa tamam ama baldiz söz konusu olması ve daha kötüsü bir baldizinin olup ta özellikle baldiz hikayeleri okumasi iç dünyasında başka şeyler düşünüp kurdugunun disa vurumu bence. Esinize dikkat edin. Peki ablaniza karsi falan ayni ortamdayken nasil davraniyor?

hemen kötüye yormayın derim ben. hem kendinize hem bebeğinize yazık.
akıllı telefonlar kullanıyoruz artık bilgisayar gibi bilgisayarda olan şeyler olabilir.
stres sahibi etmeyin kendinizi oturun etraflıca konusun önce

e yuh artık. Baldız diye aratmış ha.. üzüldüm. sakin olmaya çalış, biliyorum yazması kolay da sen şu an volkan gibisin.

ablanla ilgili hayaller kurduğu kanısına neden vardın?
erotik hikayeler bazı siteler de reklam gibi beliriveriyor
ardı ardına saçma sapan açılıyordur bence..
hemen asıp kesmeden önce iyice bir düşün..
çok ağır bir şeyle eşini itham ediyorsun..

Off bu ne ya. Hem bakıyorlar hemde yakalanacak kadar aptallar. Bu kız ömür boyu bu şüpheyle mi yaşayacak. Üzmek istemiyorum hamile bir de yahu.

Sadece fanteziden ibarettir inşallah canım.

Kardeşi gibi aksini düşündürcek bi hareketi olmadı hiç zaten bu yüzden dondum kaldım

Zaten daha önceden de görmüşssün bu tür hikayeleri okuduğunu.Demek ki böyle bir merakı var.Okurken karıştırırken görmüştür baldız hikayelerini.Bide buna bakayım deyip bi de oraya dalmıştır merakından.
bu illa senin ablana duyguları olduğunu göstermez.
Ama başkası girdi oalavrasına gelirsek; başkası niye girsin onu sallamış bir kere.Başkasının telefonu ile kimse fantazi yapmaz.
Sen de sakin ol,alıp yürüme.Eşinin genel huyunu suyunu suyunu biliyorsun nihayetinde.
Konuyu ablan üzerinden değil de eşinin bu hikayelere düşkünlüğü açısından sorgula.

s... hikayeleri arasa neyse yahu direk baldızla ilgili aratması igrenç bişey , siz de kayınbiraderimle s... hikayeleri aratsanız o ne derdi acaba töbe ya , aaa yok öyle bişey arattım ama aklımda kötü bişey yok demek çok komik bariz fantazi kurmuş , ne yapılır ki bu durumda of çok zor , bebegınızde varmış

Eşimî daha önce s... Hikayeleri okurken yakalamıştım söz vermişti daha bakmadı ama bakmış hemde baldız olarak virüs olmadığından eminim
Yahu eşiniz s... hikayeleri okuyorsa adam bunlar içinden seçmece hikaye seçip de okumayacaktır ya hangisi önüne geldiyse onu okumuştur. Olan bu yani neden "Baldız" olayına takıldınız anlamadım. Yaptığı tabi ki kötü bir şey ama dediğim gibi olmuştur,oturun güzel güzel konuşun.

6 aylık evlisin ve hamilesin yani bu ne hız bi önce evliliğe alışsaydın :/

Daha önce böyle sitelere girmişliği olduğuna göre şüphelendirici bir durum bu.

Sanırım bu kadar net baldız sendromu sorunu görmemiştik.
ne demek ben bakmadım etmedim yapmadım,
çok çirki ve niyet belli

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…