balayına giderken yanımıza almamız gerekenler listesi yapsak??listede neler olur?

buradaki listede günlük ped ve kulak çubuğu yok sanırım..

eklemiş olayım:KK42:

evt ben hazırladım nişanlım ve benımkını..

ama senınkı kadar tursıl falan değil..uğraşamam çok bavulla yükle..elimden gelse üstumde ne var haydı yola:KK1:

5 karış değil dimi o ütü..yanlış yazdım de bana:KK53:

Bende tatil hazırlığı yapıyordum, buraya unutugum bir şey varmı diye göz atımki, yorumunu fark ettim.
Canim ya bari küçük bir sabun alsaydin, eyer havuza girersen, oralar çok ilaçlı oldugu için, mayolar daha sonra çok pis kokuyor ( ilaç yüzünden)

Evetttt ufaaaacık bir ütü aldım:KK16:
Daha önce bazı kıyafetler valizin içinde kırıştığı için, giyemedik.
Özelikle eşim, Gömleklerini giyemedi zavallı:KK53:

Ötelde ütünü yaparlar, ama inan ütü fiyatları çok korkunç:)

Buraya kimse temiz liste çekmemiş:KK20::KK9:
Bu yüzden tek tek sayfalara baktim yahu:KK55:

kızlar herşeyi düşünmüşsünüz ama en önemlisini unutmuşsunuz listenizde birkaç kutu prezervatif ya da doğum kontrol haplarınız:KK52:yani isterseniz:KK49:bilemem:KK9:

Bende tatil hazırlığı yapıyordum, buraya unutugum bir şey varmı diye göz atımki, yorumunu fark ettim.
Canim ya bari küçük bir sabun alsaydin, eyer havuza girersen, oralar çok ilaçlı oldugu için, mayolar daha sonra çok pis kokuyor ( ilaç yüzünden)

sabun vb temizleyici bir ürün alayım ben o zaman..teşekkür ederim..

şimdiden iyi tatiller:KK3:

canım temiz listeye çekmemiş kimse demişsin, ben bu siteden kopyala yapıştır yapıp çıktı aldım süper oldu :)
işine yarar belki
Balayı Bavulunuz İçin İhtiyaç Listesi | Bayan Bİlmİş'e Hoşgeldİnİz...

seyahat ütüsü bencede muhakkak alin hele ki sik giynmek istiyorsaniz. Bende CIAtronic´in seyahat ütüsü var kücücük yer kaplamaz ama süper islevi var.
onun disinda igne iplikler 5 yildizli otellerde odalarda bulunuyor, gerek yok bence tasimaya. ( aman kucucuk ondan ne olacak bundan ne olacak diye diye kocaman bir valizle sonlaniyor is )

Yedek carsaf yerinede bence havlu sereriz yataga hem carsaf alti yatagada gecmez :KK66:

Sapka, gunes gozlugu, gunes kremi( yuz icin ayri vucüt icin ayri), parmak arasi plaj terligi bencede ilk valize konulacaklar, egerki deniz tatiline gidiyorsaniz. Ben bir de otellerde hamam olayini cok severim, ama oyle otellerdeki adamlara kendimi keseletemem. Bir kosede kendim keselenirim, o yuzden hep kucuk bir kese alirim otele gidecegimde. Hem keselenmis vucude guzel kokulu bir nemlendirici surdukten sonra herhalde o dantelli ic camasirlarine ihtiyac kalmaz :KK66:
Yaniklara karsi ( ve hatta benim icin herseye karsi mucize krem) bepanthene !!!!.

X