balayı için otel yardımı

cardelenss

Nirvana
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2009
2.131
27
:enbuyukkk:

balayı için bodrum,marmaris,kaş ve etrafı içinde tatil için tavsiye edebileceğiniz otel varmıdır ?

kıbrısı tercih ederim. acapulco resort girnede. 5 yıldızlı tam balayılık. bendeniz türkiye satışına bakıyorum :)))hem kimlikle çıkabiliyosunuz kıbrısa mersin taşucundan :)

kıbrısı tercih ederim. acapulco resort girnede. 5 yıldızlı tam balayılık. bendeniz türkiye satışına bakıyorum :)))hem kimlikle çıkabiliyosunuz kıbrısa mersin taşucundan :)

hadi yaaa süper ama aslına bakarsan bende istyorum kıbrısı..maalesef benim kocam deniz yolunu ve hava yolunu kullanamıyor...

Merhaba cardelenss,

Öncelikle sizin istemiş olduğunuz bölgelerdeki otelleri önereceğim sonrasında ise balayı tatilinizi rahat geçirebileceğinizi düşündüğüm diğer bölgelerdeki tesisleri önereceğim. Gitmek istediğiniz tarihler ve bütçeniz hakkında bir bilgim olmadığından herhangi bir sınırlama yapmadan öneride bulunuyorum
Otel isimlerine tıklayarak tesisler hakkında daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Bodrum Otelleri

Diamond Of Bodrum Hotel

Green Beach Resort

Marmaris Otelleri

Turunç Otel

Green Platan Otel & Spa

Maritim Otel Grand Azur

Grand Yazıcı Marmaris Palas

Kaş Otelleri

Club Hotel Barbarossa

Belek Otelleri

Limak Atlantis Hotels & Resort

Limak Arcadia Golf Resort Otel

Aydınbey Famous Resort

Susesi De Luxe Resort & Spa

Cornelia Deluxe Resort

Spice Hotel & Spa

Megasaray Club Otel

Club Asteria Belek

Side Otelleri

Silence Beach Resort

Crystal Sunrise Queen Resort

Crystal Admiral Resort Suites & Spa

Aydınbey King's Palace & Spa

Kemer Otelleri

Limak Limra Hotels & Resort

Crystal De Luxe Resort & Spa

Otium Otel Art

Queen Elizabeth Hotel & Spa

Alanya Otelleri

Utopia World

NOT: KK Üyesi olduğunuz için bütün tesislerde ekstra %5 indirim veya KK Kart Sahibi Üyesi iseniz yine bütün tesislerde ekstra %10 indirim hakkınız vardır.

Detaylı Bilgi ve Rezervasyon Tatil Hattı: 0216 550 19 19
Turon9.com

Saygılarımızla
Tur on9 Ailesi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…