BAL TARCIN COREKOTU kullananlardan ACİL YARDIM!!!!!!!!!

hack

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Aralık 2011
259
2
Bu karısımı 5 gün oldu kullanalı adetimin 7. gününde basladım cok fazla akıntım oldu ve bugünde yumurta akı kıvamında bol geldi adetlerim düzelsin diye kulandım 35 günde bir adet olurum bugünde yumurta akı kıvamında bol gelince bukadar cabukmu yumurtladım acaba diye süphelendim simdi yine bol beyaz akıntım var ne oluyor bana bilenlerden yardım lütfeeen???????????????

Bu karısımı 5 gün oldu kullanalı adetimin 7. gününde basladım cok fazla akıntım oldu ve bugünde yumurta akı kıvamında bol geldi adetlerim düzelsin diye kulandım 35 günde bir adet olurum bugünde yumurta akı kıvamında bol gelince bukadar cabukmu yumurtladım acaba diye süphelendim simdi yine bol beyaz akıntım var ne oluyor bana bilenlerden yardım lütfeeen???????????????[/

bu karısım adet duzenlemez yumurtalıkları olgunlastırır ve catlatır bn 8 ay boyunca hamıle kalamdım bu karısımı yapıp kullandıgım ay hamıle kaldım

Bu karısımı 5 gün oldu kullanalı adetimin 7. gününde basladım cok fazla akıntım oldu ve bugünde yumurta akı kıvamında bol geldi adetlerim düzelsin diye kulandım 35 günde bir adet olurum bugünde yumurta akı kıvamında bol gelince bukadar cabukmu yumurtladım acaba diye süphelendim simdi yine bol beyaz akıntım var ne oluyor bana bilenlerden yardım lütfeeen???????????????[/

bu karısım adet duzenlemez yumurtalıkları olgunlastırır ve catlatır bn 8 ay boyunca hamıle kalamdım bu karısımı yapıp kullandıgım ay hamıle kaldım

canım bende hamile kalmak istiyorum zaten ama adetleride düzenliyor diye okumustum ben 35 38 günde bir oluyorum yani 5 6gün ileri atar adetlerim hamilede kalmayı cok istteyince bunu uygulayım dedim ama 7.gün basladım adetin 2.günü baslanmalıymıs heralde gec ögrenince 7.günde denemek istedim bol akıntı olmaya basladı ve nihayetinde yumurta kıvamında bol akıntım oluncada süphelendim acba yumurtladdımmı diye ama yumurtlama zamanım genelde 22 23 günde olur 12.günde bukadar erkenmi oldu diye tuhafoldum yani offf daha devam edeyyimi kullanmaya onuda bilmiyorum yalnısmmı basladım onuda bilmiyorum adetin 2.günü deniliyor ben 7.günü basladım 6 gün oldu sabahları bir tatlı kasıgı kadar yiyorum 10 güne tamamlıyaym diyorum zaten bu ay hamiş kalmassam bidahaki ay tekrar baslıyacam artık hayırlısı bakalım

kızlar bende bu karışımı kullandım beyaz akıntı oldu soğuktanda olabilir bilemiyorum sonra yiyemediğim için soğan kürüne başladım 13.gününde adetim geldi.

canım bende hamile kalmak istiyorum zaten ama adetleride düzenliyor diye okumustum ben 35 38 günde bir oluyorum yani 5 6gün ileri atar adetlerim hamilede kalmayı cok istteyince bunu uygulayım dedim ama 7.gün basladım adetin 2.günü baslanmalıymıs heralde gec ögrenince 7.günde denemek istedim bol akıntı olmaya basladı ve nihayetinde yumurta kıvamında bol akıntım oluncada süphelendim acba yumurtladdımmı diye ama yumurtlama zamanım genelde 22 23 günde olur 12.günde bukadar erkenmi oldu diye tuhafoldum yani offf daha devam edeyyimi kullanmaya onuda bilmiyorum yalnısmmı basladım onuda bilmiyorum adetin 2.günü deniliyor ben 7.günü basladım 6 gün oldu sabahları bir tatlı kasıgı kadar yiyorum 10 güne tamamlıyaym diyorum zaten bu ay hamiş kalmassam bidahaki ay tekrar baslıyacam artık hayırlısı bakalım

ben bunun yanında esıme kecı boynuzu pekmezı ıcıne kuru uzum fındık cektırtıp her gun 1 kasık yedırdım bn hem bal corek otu tarcın hemde her sabah 2 ıncır (ıcıne cevız koyarak)yedım bıde hergun olmasada duzenlı olarak 2 gunde bır bırlıkte olduk son ra sonuc 1 5 yasnda bı olum var allh sızede nasıp etsn

hayır canım 13 gün geçikti adetim. Normalde 30 günde bir olurdu bu ay 43.gün adetim geldi. En son 18 aralıkta olmuştu bu ay 31 ocakta oldu :) soğan kürü işe yaradı bende.

canım ben biaralar sogan kürünü kulandım ben de zerre akıntı olmamıstı birayı kupkuru gecirdim acaba kulananlarda böyle oluyormu buay btç kulandım ilk 5 gün yogun akıntı oldu okadar şimdi normal beyaz akıntı baskada birsey yok ilk 5 gün artık btç küründenmi yosa üşütmedenmi fazla akıntı yaptı anlamadım neyse şimdilik normal hersey bakalım buay olmasa diger ayda devamedecem hayırlısı rabbimden

ben adeti de düzenlediğini düşünüyorum çünkü ben çok uzun süre düzensiz adet oldum sonra bunu kullandım adetim bir kaç gün önce gelmeye başladı 3 ay böyle oldu sonrasında gebelik oğlum şuan çok şükür 10 aylık bence kullanmaya devam et:KK34:

ben adeti de düzenlediğini düşünüyorum çünkü ben çok uzun süre düzensiz adet oldum sonra bunu kullandım adetim bir kaç gün önce gelmeye başladı 3 ay böyle oldu sonrasında gebelik oğlum şuan çok şükür 10 aylık bence kullanmaya devam et:KK34:

bende kulanmaya devam edecem bakalım hayırlısı allahtan ben adetimin 7.günü basladım 12.günü galiba yumurtladım cok erken bir yumurtlama oldu anlamadım 35 38 günde bir adet olurum yani bukadar erken yumurtlamayı beklemiyordum şimdi 18.gündetim toplam 12gün kulandım yani 18.güne kadar bu haftada yumurtlamayı bekliyorum cünkü kasıklarım agrıyor bu haftayı degerlendireyim belki allahın izniyle hamiş kalırım kısmet bakalım artık sat20 ocak bat 26 diyorum genelde 5 6 gün ileri atıyor bakalım btç adetimi geciktirmez daha fazla insalah keske benimde adetim düzenli olsaydı hep gecikme sinir oluyorum artık bu gecikmelere

X