Bal,tarçın,çörekotu karışımı hakkında bilgilerinizi ve tecrübelerinizi paylaşır mısınız 🙏🏼

Evet bende de var ama bitkisel şeyler bana yaramıyor. Çörek otu karışımını araştırıyorum ama korkıyorum
Acaba sadece çörekotuyla mı devam etsem diyorum
Anladım canım ..bende de Pcos var .Daha önce 2 kez femara ovitrelle geçmişim oldu olumsuz sonuçlandı hsg de çektirdim geçen hafta şükür bişey çıkmadı ama bakalım yaa 7 aydır istiyoruz bizde nasip kısmet ..

Bende kullandım bu karışımı bu ay düzenli olarak da spor yaptım sağ kasığımda batma gibi bir ağrı var regl tarihin aralık 6 14 gün var yani yumurtlama günüm olabilir mi

Bende kullandım bu karışımı bu ay düzenli olarak da spor yaptım sağ kasığımda batma gibi bir ağrı var regl tarihin aralık 6 14 gün var yani yumurtlama günüm olabilir mi
Olabilir adetten 14 gün önce oluyor genelde yumurtlama ovülasyon testn varsa yap istersen canım onunla güzel anlaşılıyor

Olabilir adetten 14 gün önce oluyor genelde yumurtlama ovülasyon testn varsa yap istersen canım onunla güzel anlaşılıyor
Yumurtlama testim yok regl takvimine göre yumurtlama gösteriyor bugünü açıkçası bu ay kendimi rahat bırakmak istiyorum ovulasyon testi de yapmak istemiyorum doğrusu inşallah bu ay gebe kalırım her yolu denedim

beklenen adetten 14 gün öncesi yumurtlama günüdür
Eğer adetleriniz günü gününe düzenliyse olabilir Eczaneden ovülasyon testi alıp deneyin derim veya bir gün dolu bir gün boş olacak şekilde değerlendirin eşinizle

Yumurtlama testim yok regl takvimine göre yumurtlama gösteriyor bugünü açıkçası bu ay kendimi rahat bırakmak istiyorum ovulasyon testi de yapmak istemiyorum doğrusu inşallah bu ay gebe kalırım her yolu denedim
Takvime çok aldanmayın o sizin geçmişte girdiğiniz tarihleri baz alır ve onun ortalamasını verir
Siz akıntı takibi yapın

Telefondaki yumurtlama takvimi doğru olmuyor ona bakarsan bende adetimden 14 gün sonra yumurtluyorum gösteriyor ama beklenen adetimden 1 hafta sonra yumurtlama oldu karışık yani

Telefondaki yumurtlama takvimi doğru olmuyor ona bakarsan bende adetimden 14 gün sonra yumurtluyorum gösteriyor ama beklenen adetimden 1 hafta sonra yumurtlama oldu karışık yani
Onda sıkıntı yok
Bend ede 2 gün sonra yumurtlama oluyor zaten düzek ilişki olacak bu ayın 6 sına kadar inşallah yumurtlama günüme denk gelir

Hamile misiniz acaba sürekli pozitif çıkmış ovulasyon

Merhabalar ben de 15 gün gecikmenin ardından adet oldum oysa ki çok umutlanmıştım.Bu karışımı kullananlar nasıl hazırliyorsunuz.Tarifler var ama fayda görenlerden nasıl karışım yaptığınızı rica ediyorum.Çörek otunu ezmek gerekir mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…